Zaproszenie do Sejmu od posłanki z Rudy Śląskiej trafiło na licytację WOŚP
W ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sztab WOŚP #714 działający przy Zespole Szkół Technicznych Nr 1 w Chorzowie wystawił nietypową propozycję dla licytujących: zwiedzanie gmachu Sejmu RP dla 2 osób na specjalne zaproszenie posłanki Urszuli Koszutskiej – posłanki z Rudy Śląskiej. Całość ma charakter w pełni charytatywny – 100% kwoty z licytacji zasila cele Fundacji WOŚP.
Aukcja WOŚP w Chorzowie: zwiedzanie Sejmu RP dla dwóch osób
Przedmiotem licytacji jest wizyta w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej dla dwóch osób. Zwycięzcy mają otrzymać możliwość zobaczenia gmachu, który na co dzień jest jednym z najważniejszych miejsc życia politycznego w naszym kraju.
Z opisu aukcji wynika, że pakiet zawiera:
- zwiedzanie Sejmu z przewodnikiem,
- opowieść o pracy parlamentu oraz ciekawostki z historii i współczesności,
- możliwość obejrzenia obrad posłów „na żywo”,
- na zakończenie: zaproszenie na wspólny obiad w Restauracji Sejmowej.
Jak skorzystać z nagrody po wygranej?
Organizatorzy podkreślają, że po zakończeniu licytacji i wyłonieniu zwycięzcy konieczne będzie umówienie terminu zwiedzania. To standardowa część takiej wizyty – data ma zostać ustalona już po wygranej.




![Za nami mecz siatkówki pomiędzy sztabami WOŚP! [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Siatkowka-5990.jpg)
![Kulturalne hity tygodnia! Oto wydarzenia, których nie możesz przegapić [16-22.01]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Pixa.jpg)


![Ruszył nabór wniosków na wynajem lokali mieszkalnych przy ul. Jerzego Ziętka [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/611494374_1612235476513316_4126602015170802038_n.jpg)










Dodaj komentarz