Wiadomości z Rudy Śląskiej

16-latek pobity na stacji paliw w Kochłowicach. Sprawcy już z zarzutami

 • Dodano: 2021-04-27 13:30

Kryminalni z komisariatu 3 w Rudzie Śląskiej zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o pobicie 16-latka. Do zdarzenia doszło na stacji paliw w centrum Kochłowic. Cała trójka już usłyszała zarzuty, a za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ruda Śląska. Omyłkowe pobicie...

W ubiegłym tygodniu dyżurny z kochłowickiego komisariatu został poinformowany o pobiciu chłopaka na stacji paliw. W okolice miejsca, gdzie doszło do zdarzenia, skierowany został patrol policji. Stróże prawa nie zastali sprawców ani pokrzywdzonego, jednak ustalili okoliczności zdarzenia i zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Do sprawy włączyli się kryminalni z kochłowickiego komisariatu, którzy dotarli do pokrzywdzonego 16-latka, a co najważniejsze zatrzymali również sprawców.

Jak wyjaśnili młodzi rudzianie, do pobicia doszło przez pomyłkę, to nie 16-latek miał być ich ofiarą. Policjanci jednak potraktowali sprawę inaczej. Śledczy przedstawili 23, 21 i 20-latkowi zarzuty pobicia, za które wkrótce odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat więzienia.

Komentarze (10)    dodaj »

 • Łucjan

  po co wojny, hanysi sami sie wykonczą wzajemnie

 • Damian

  Ci bandyci nie biegli do tego niewinnego chłopaka by z nim porozmawiać, oni biegli by go zbić, bo jeżeli ktoś kopie leżącego który nie może sie bronić, jeżeli w kilku bili go to nie by dać mu klapsa, bandyci mieli zamiar konkretny.Na szczęści ich zamiar się nie powiódł, na szczeście chłopak to przeżył, ale co by było jak by upadł po tych bandyckich ciosach na beton i na skutek tego by zmarł.Wypowiedź patologiczna osoby wyżej wypowiadającej się "S. " jasno mówi że jest albo z rodziny tych bandytów albo ma podobne jak oni chore podejście do sprawy.Mam nadzieję że nie zawisły sąd ostro ukarze tych bandytów dla przykładu dla innych że od wymierzania kar są sądy a nie młodzi patolodzy. Gdyby ten pobity chłopak był z rodziny pani S. to myslę że nie wypowiadała by sie broniąc bandytów i ich rodziców, czasami trzeba pomyśleć nim sie kogoś broni, myślenie naprawdę nie boli...

 • S.

  Skoro to rodzice są odpowiedzialni za dziecko do końca jego życia to proszę swoim powiedzieć, że są odpowiedzialni za brak kultury u Pana i atakowanie niewinnych ludzi tylko dlatego, że jest Pan anonimowy. Zaatakował mnie Pan za nic.

 • S.

  Po 1 Panie Damianie gdzie ja napisałam, że Ci ludzie nie mają odpowiadać za swoje czyny?! Proszę mi napisać dokładnie ten fragment mojego komentarza w którym tak się wypowiadam! Proszę się nauczyć czytać, bo najwidoczniej ma Pan braki. Po 2 Ci bandyci nie są ani moimi znajomymi ani tym bardziej rodziną. Po 3 proszę mi wskazać gdzie w mojej wypowiedzi bronię bandytów?! Po 4 właśnie myślenie nie boli :) Niech Pan spróbuje! Choć po poziomie Pana wypowiedzi można wywnioskować, że to dla Pana za trudne i niemożliwe. Po 4 dla Pana wiadomości napisałam tylko, że takie patole jak Ci bandyci nie pochodzą tylko z familoków. W „normalnych” nawet bogatych domach również się tacy zdarzają i nie zgadzam się z myśleniem, że skoro ktoś mieszkał lub nadal mieszka w familoku to musi być bandytą. Poza tym napisałam tylko, że rodzice nie mogą odpowiadać przez całe życie za to co robią ich DOROSŁE dzieci! Uczeń pierwszej klasy uczy się czytania ze zrozumieniem może powinien Pan u jakiegoś pierwszaka wziąć korepetycje! Jeśli chodzi o rodziców widać, że nie ma Pan dzieci i pozjadał wszystkie rozumy a jeśli się mylę i je Pan ma to im z całego serca współczuje gdy kiedyś popełnią błąd i ciekawe czy byłby Pan tak skłonny jak teraz brać za nie pełną odpowiedzialność..

 • Stenia

  patologia z familoków, pozamykać ich wraz z rodzicami bo to oni sa winni że "wychowali" takie bydło. po 5 lat dla rodziców a po 15 dla tych młodych patologów bezwzględnego wiezienia i cięzkich prac bez prawa zarobku zero tolerancji dla takich chwastów.Wielki szacunek dla Policji za tak szybką selekcje tych bandytów

 • S.

  Pani Steniu takich głupot już dawno nie czytałam. Uważa Pani, że patologia i tacy bandyci pochodzą tylko z familoków? Rodzice mają odpowiadać za czyny dorosłych ludzi? Serio?

 • Kris

  Tyle szczęścia miał chłopak, że sprawców złapali gościa, który mnie pobił i okradł do tej pory nie zaczęli szukać.

 • observer

  Wyrywać chwasty. Dać im po 3 lata do bezwzględnej odsiadki.

 • Rudzianin

  Oni bili tak by zabić. Jeśli kopiesz leżącego pięta na kostce brukowej. 3 lata to za mało

 • Yeti

  Chyba żartujesz. Dostaną zawiasy. Ziobro praktycznie zlikwidował kuratorów dla dorosłych więc nawet tego nie będzie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również