RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

35-letni diler ukrył w warsztacie broń i 2 kg narkotyków. Mężczyzna został aresztowany

 • Dodano: 2021-11-02 11:00

Kryminalni z Rudy Śląskiej zatrzymali 35-letniego mężczyznę, u którego znaleźli znaczne ilości narkotyków i broń, na którą wymagane jest zezwolenie. Mieszkaniec Rudy Śląskiej nielegalne rzeczy miał schowane w warsztacie i na działce. Przejęte środki odurzające o czarnorynkowej wartości blisko 150 tysięcy złotych nie trafią na rudzkie ulice.

Ruda Śląska: Kolejny diler zatrzymany

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej w Rudzie Śląskiej zatrzymali 35-letniego dilera narkotykowego. Stróże prawa walczący z narkobiznesem od dłuższego czasu rozpracowywali kolejnego hurtownika. W trakcie przeszukania pomieszczeń warsztatowych policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy.

Mężczyzna posiadał tam ponad 2,1 kilogramów narkotyków i broń, która została przekazana do badań, a na użytkowanej przez siebie działce poza Rudą Śląską, kolejne 300 gramów amfetaminy, marihuanę i grzyby halucynogenne. W sumie kryminalni zabezpieczyli amfetaminę w ilości pozwalającej na wydzielenie ponad 24 tysięcy działek narkotyku.

Stróże prawa w skrytce na działce znaleźli również znaczną kwotę pieniędzy, które mogą pochodzić ze sprzedaży narkotyków i rewolwer, na którego posiadanie wymagane jest zezwolenie. Zatrzymany mieszkaniec Rudy Śląskiej usłyszał pierwsze zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Prowadzący sprawę policjanci traktują ją jako rozwojową i nie wykluczają kolejnych zarzutów.

35-letni diler ukrył w warsztacie broń i 2 kg narkotyków. Mężczyzna został aresztowany


Źródło: KMP Ruda Śląska

Zobacz także

Komentarze (10)    dodaj »

 • kontrola BSW

  tradycyjna propaganda, na zdjęciu jest czarnoprochowiec na który nie potrzeba pozwolenia, czyli pierwsze kłamstwo. Drugie to te działki dilerskie, jak zomo kogoś złapie i ma małe ilości narkotyków, to podaje się działki dilerskie, a nie wagę tego. Tu [...]e podali wagę i ilość działek dilerski. Wychodzi że na rudzie działka dilerska amfetaminy to 0,0125 grama. I tak właśnie szanowna milicja robi z ludzi [...]i. Jeszcze napiszcie że działka kosztuje 100 złotych i z samej amfetaminy diler by miał 2,4 mln złotych przychodu.

 • boluś

  Hurtownik? Szacun' wcześnij same płotki!

 • Rudziol

  I zajs materiału nie bydzie

 • Usia

  po brudnych rękach widac że to górnik który ledwo co z dołu wyjechał

 • Piotrr

  Chcesz adres

 • Adam krzak

  Ja [...]e to ja kryminalistą stary złodziejem jestem ale pracuje teras ale teras to Ameryka [...]

 • Ir

  Fajnie by jak by napisali z jaki Rudy śląskiej? Na jakich działkach ?

 • StetyKotlety

  Wirek

 • Hanys

  A to są różne rudy śląskiej?

 • Pracownik listopadowy

  A chciałbyś się zaopatrzyć? Teraz już za późno.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.