Wiadomości z Rudy Śląskiej

Disco Lodowisko na Burloch Arenie - pożegnanie karnawału na łyżwach

  • Dodano: 2024-02-09 22:00

Łyżwy, muzyka, taniec? MOSiR Ruda Śląska postanowił to połączyć i zorganizować Disco Lodowisko! Rudzianie świetnie się bawili. 

Disco Lodowisko na Burloch Arenie

Dzisiaj 9 lutego na Burloch Arenie w Orzegowie odbyła się pierwsza edycja "Disco Lodowiska". Rudzianie udowodnili, że na łyżwach można nie tylko jeździć, ale także tańczyć. Impreza przyciągnęła tłumy miłośników łyżwiarstwa, muzyki i dobrej zabawy. Karnawałowa dyskoteka na łyżwach trwała od godz. 18:00 do 20:00 i przyciągnęła masę osób. 

Burloch Arena na kilka godzin zamieniła się w tętniące życiem disco, z kolorowymi światłami i największymi hitami muzyki disco. Organizatorzy zadbali o to, aby atmosfera była jak najbardziej autentyczna, instalując specjalne efekty świetlne i dźwiękowe.

- "Disco Lodowisko" to świetna okazja, aby wspólnie ze znajomymi spotkać się i razem pojeździć na łyżwach w rytmie muzyki serwowanej przez DJ-a - czytamy na stronie MOSiR Ruda Śląska

Wydarzenie  okazało się wielkim sukcesem, łącząc sportową aktywność z energetycznymi rytmami.

Zobaczcie nagranie z dzisiejszej zabawy.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Malkontent

    Żenujące wydarzenie i rozdmuchane jak letni festiwal baniek mydlanych na Bykowinie gdzie to bylo jedno wiadro z mydlinami i koniec. Generalnie nic tam się nie działo a dj ciągle przypominał ile zostało do końca "zabawy" i że prosi o polubienie strony mosiru Moje dziecko było rozczarowane. Wystarczyło zaangażować jakiegoś instruktora żeby porobił parę konkursów jakiś slalom w bezpiecznych warunkach i byłoby ok. Ale po co. W tym mieście wszystko musi być byle jakie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również