Wiadomości z Rudy Śląskiej

Doszło do kolizji czterech samochodów na ulicy 1 maja! Występują utrudnienia w ruchu

 • Dodano: 2024-05-13 17:15, aktualizacja: 2024-05-14 08:39

Trudne popołudnie w Rudzie Śląskiej. Na ulicy 1 maja zderzyły się cztery pojazdy osobowe. Jeden uczestnik doznał delikatnych obrażeń.  

Niefortunna kolizja

Około godziny 16:00 rudzcy strażacy pożarni otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji samochodów osobowych. Na miejsce udały się dwa zastępy, w tym 9 strażaków. Do zdarzenia doszło do na wysokości cmentarza komunalnego, w stronę Mikołowa.  Okazało się, że szkody nie są duże, ponieważ prędkości z jakimi poruszali się kierowcy były małe. Doszło do drobnych wycieków z pojazdów, które zostały zabezpieczone przez służby. Jeden z uczestników zdarzenia został zbadany przez pogotowie na miejscu. Ratownik medyczny ocenił, że nie ma potrzeby transportowania osoby do szpitala. Dalsze postępowania w sprawie zdarzenia ma prowadzić rudzka policja. 

- Jeszcze przez chwilę mogą występować utrudnienia w ruchu – relacjonuje rzecznik PSP w Rudzie Śląskiej st. kpt. mgr inż. Maciej Małczak.

Komentarze (9)    dodaj »

 • Achim

  Sprawca byla pewnie kobieta albo jakis inny alkoholik

 • Alice

  Kobieta owszem. Kobieta, która (cytuję) "zagapiła się" (oczywiście w telefon) i nie zauważyła, że 3 samochody jadące przed nią zatrzymały się na pasach w celu przepuszczenia pieszego. No i jeżeli jazda 60-70km/h to mało do tego strzaskanie całego auta z przodu i z tyłu, uszkodzenia chłodnicy i przyjazd lawety bo nie dało sie nic z autem zrobić to też małe szkody to chyba mam błędne pojęcie

 • Agnieszka

  Kobieta, która (cytuję) "zagapiła się" (oczywiście w telefon) i nie zauważyła 3 aut, które się przed nią zatrzymały w celu przepuszczenia pieszego na pasach. A o kłamstwach w tym pożal się Boże artykule już nie wspomnę...

 • Mieszkanka

  Tam powinna policja stać i łapać za brak kierunkowskazów i siedzenie na zderzaku. Ludzie w tym miejscu totalnie stracili umiejętności skręcania i robią dziwne manewry, włącznie z hamowaniem do dechy czy robieniem skrętu niczym tiry….

 • Rudi

  Tam czyli gdzie?

 • ….

  Halemba 3 maja na długości od a4 do red habanero

 • Halymbiok

  Kaj naHalymbie jest 3maja?

 • Kpina + ironia / szydera

  A dlaczego mają tam stać tylko 3. maja? Hi, hi, hi, ha, ha, ha...

 • unte

  Tam w lonym

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również