Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dziecko samotnie podróżujące busem jest już bezpieczne. Z komisariatu odebrała je mama

 • Dodano: 2021-09-23 17:15, aktualizacja: 2021-09-25 20:05

Czy znasz tego chłopca?  Około godz. 15.40 kierowca autobusu linii 130 w Halembie powiadomił Policję o samotnie podróżującym dziecku.

Z chłopcem jest utrudniony kontakt, używa pojedynczych słów

Nie potrafi powiedzieć skąd jest, ani jak się nazywa. Nie ma też przy sobie żadnych danych adresowych. Niewykluczone, że ma psa, który wabi się Amanda.

Rysopis chłopca:

 • z wyglądu 10-12 lat,
 • ma na sobie kurtkę na 158 cm wzrostu,
 • polarową bluzę zapinaną na zamek w szaro-zielono-niebieskie paski, dresowe spodnie w szaro-zielone moro, wielokolorowe adidasy z białą podeszwą.

Dziecko znajduje się tymczasowo pod opieką policjantów z Komisariatu Policji V w Rudzie Śląskiej.


AKTUALIZACJA

Dzięki błyskawicznej akcji informacyjnej i opublikowaniu wizerunku chłopca w Internecie udało się go zidentyfikować. Jak podali przedstawicie śląskiej policji, po chłopca przyjechała do komisariatu jego mama. Chłopiec jest już bezpieczny.


Źródło: KMP Ruda śląska

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Binia

  Pani Patrycjo nie znam Pani ale nie mogę czytać tych bezdusznych komentarzy... zapewne jest Pani silną kobietą, opiekuńczą i kochającą. Niech Pani się nie tłumaczy tym wszystkim bezwartościowym ludziom. Życzę dużo siły i wiary, spokoju i szczęścia!!! Pozdrawiam

 • Patrycja

  Ja się absolutnie nie przejmuje bo każdy ma prawo wyrazić swoje opinie tylko czyta to moja córka i jest jej bardzo przykro że niektórzy ludzie są tacy bezduszni,są to dorośli ludzie z doświadczeniem a nie pomyślą że mogą kogoś skrzywdzić swoimi tekstami a później się dziwią że młodzież wyrasta na margines ale sami ich tego uczą swoją bezdusznością,hejtowaniem i braku empatii dla chorych ludzi,ale takie czasy nastały że zamiast pomagać albo się pomodlić i cieszyć że wszystko się dobrze skończyło to lepiej zdeptać z błotem nie pomyśląc o innych bo każdy myśli tylko o sobie.Nikomu nie życzę żeby kiedykolwiek znalazł się w podobnej sytuacji.

 • Rudzianka

  Pani Patrycjo dobrze, że synowi nic się nie stało i jest już w domu. Ukąśliwe komentarze niech Pani ignoruje. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego ❤

 • Patrycja

  Akurat 500+ nic nie ma z tym wspólnego,jeżeli ktoś nie zna sytuacji to proszę te wszystkie obraźliwe komentarze i przemyślenia zachować dla siebie,wolałabym nie mieć 500+ nie mieć nic tylko zdrowe dziecko,jeżeli jest potrzebna pomoc to nie wtedy nie ma nikogo bo każdy się odsuwa,każdy kto ma jakiś problem proszę do mnie przyjść zapoznać się z sytuacją a potem komentować ja nic do ukrycia nie mam.Bardzo dziękuję wszystkim którzy mnie w tym dniu wspierali i pomagali w poszukiwaniach.Dziekuje również z całego serca panom policjantom za szybką reakcję i oczywiście kierowcy autobusu z którym może uda mi się skontaktować i podziękować osobiście

 • Babcia

  odebrać świadczenia 500+ !!!

 • Patrycja

  Dziękuję Pani bardzo za komentarz i niech mi Pani uwierzy że wolałabym nie nie mieć ani złotówki ale mieć zdrowe dziecko i wszystko bym za to oddała,zapraszam Panią do siebie zapoznać się z sytuacją i potem oceniać bo ja niczego nie ukrywam,nikomu nie robię krzywdy a to że jestem sama bez żadnej pomocy to już nie moja wina że życie mi napisalo taki scenariusz a nie inny.Pozdrawiam serdecznie życzę dużo zdrowia i powodzenia

 • Gość

  To już chyba można usunąć jego wizerunek z internetu? Albo chociaż z tego portalu?

 • Jo

  No właśnie!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.