Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dzień Matki 2024: Zobaczcie zdjęcia przesłane przez naszych Czytelników!

  • Dodano: 2024-05-26 08:00, aktualizacja: 2024-05-24 13:25

Z okazji Dnia Matki zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs na naszej stronie na Facebooku. Poprosiliśmy naszych Czytelników o przesyłanie zdjęć swoich mam, aby wspólnie uczcić to ważne święto. Wasza odpowiedź była niesamowita – otrzymaliśmy kilkadziesiąt fotografii pełnych miłości i pięknych wspomnień.

Dzień Mamy w Rudzie Śląskiej

Każde zdjęcie, które do nas trafiło, było wyjątkowe i ukazywało niezwykłe więzi, jakie łączą naszych Czytelników ze swoimi mamami. Widzieliśmy zdjęcia z różnych okresów życia, od dzieciństwa po dorosłość, a także uchwycone chwile pełne radości, śmiechu i wspólnych przeżyć.

Konkurs stał się nie tylko okazją do uhonorowania mam, ale również do podzielenia się z innymi tym, co dla nas najcenniejsze. Wasze historie i zdjęcia były inspiracją dla nas wszystkich, pokazując, jak ważne jest docenianie i okazywanie miłości naszym bliskim.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Wasze zaangażowanie i chęć dzielenia się swoimi wspomnieniami sprawiły, że Dzień Matki nabrał jeszcze większego znaczenia. Wszystkim mamom życzymy wiele miłości, zdrowia i szczęścia!

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rudolf

    Żeby być matką nie wystarczy tylko posiadać dziecko. Prawdziwe matki mają kochającego męża, biologicznego ojca ich dzieci. Samotne matki to nie matki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również