Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kibice Slavii chcą uporządkować trybuny i kupić 50 nowych siedzisk! Trwa zbiórka pieniędzy

  • Dodano: 2019-08-07 13:15, aktualizacja: 2019-08-12 10:59

Slavia Ruda Śląska obchodzi w tym roku stulecie istnienia klubu. Z tej okazji kibice chcą uporządkować trybuny i kupić 50 nowych siedzisk. Trwa internetowa zbiórka!

Ze względu na coraz większe zainteresowanie wydarzeniami sportowymi na terenie Ośrodka sportu i rekreacji Slavia, a co za tym idzie licznie odwiedzające mecze całe rodziny z dziećmi, pragniemy zapewnić kibicom bezpieczeństwo i jak najlepsze warunki na trybunie - mówią organizatorzy zbiórki.

Fani chcą, żeby warunki były jak najbardziej godne. Dlatego chcą kupić 70 nowych siedzisk, żeby uzupełnić "dziury" na trybunach, chcą też odnowić stare i wyrzucić te, które nie nadają się już do użytku.

W planach mamy zakup 70 nowych siedzonek, aby uzupełnić w pełni trybun, odrestaurowanie już leciwych starych siedzisk oraz usunięcie tych, które zagrażają zdrowiu. Osoby, które wpłacą 100 zł, mogą liczyć na dedykowane krzesełko z własną tabliczką - czytamy na stronie zbiórki.

Łącznie fani Slavii na zrealizowanie swojego projektu potrzebują 3999 zł. Z tych pieniędzy zakupione zostaną nowe krzesełka, specjalna chemia do wyczyszczenia starych krzeseł oraz wynajęta zostanie myjka czyszcząca. Na razie udało im się zebrać niecałe 2 tysiące złotych. Aby wesprzeć zbiórkę kliknij TUTAJ.

Wszystkich sympatyków Slavii i nie tylko zapraszamy do wsparcia akcji - każda złotówka się liczy. Wkrótce pojawią się licytacje na rzecz akcji - mówią organizatorzy zbiórki.

Slavia Ruda Śląska jest jednym z najstarszych klubów sportowych w Rudzie Śląskiej. Powstała w 1919 roku i na trwale zapisała się nie tylko w historii rudzkiego sportu, ale także na arenie krajowej i zagranicznej. Slavia może pochwalić się wieloma wspaniałymi sportowcami. Najbardziej znanym z nich jest Ernest Pohl. Dziś Slavia Ruda Śląska gra w IV lidze. Sezon rozpocznie w najbliższy weekend - 10 sierpnia.

Kibice Slavii chcą uporządkować trybuny i kupić 50 nowych siedzisk! Trwa zbiórka pieniędzy

Komentarze (2)    dodaj »

  • Slavia

    Firma Sevitel niech sie dołoży

  • Mieszkanec

    A prezydentowa jak zwykle Sławie na w 4 literach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również