Wiadomości z Rudy Śląskiej

KS Pogoń szuka rąk do pracy. Hala zapaśnicza wymaga remontu

 • Dodano: 2021-09-24 08:30, aktualizacja: 2021-09-24 08:27

Zapaśniczy Klub KS Pogoń pilnie potrzebuje wsparcia! Rozpoczynają się prace remontowe hali zapaśniczej – z tego powodu władze klubu poszukują ludzi dobrej woli, którzy mogliby pomóc przy renowacji.

Pomoc potrzebna od zaraz!

Zapaśniczy Klub KS Pogoń pilnie poszukuje rąk do pracy wśród sympatyków i członków klubu. Pomoc potrzebna jest przy remoncie hali zapaśniczej w Rudzie Śląskiej, znajdującej się przy ulicy Markowej 20 A (dzielnica Nowy Bytom). Klub poszukuje zarówno specjalistów takich jak murarz czy kafelkarz, ale również ludzi dobrej woli, którzy zechcą pomóc przy mniejszych pracach. W zamian władze klubu oferują pakiet treningów do wykorzystania w karnetach.

Osoby, które chcą pomóc przy remoncie hali zapaśniczej, są proszone o kontaktowanie się z Jerzym Sekurą pod numerem telefonu 502 308 427.

Zapaśniczy klub KS Pogoń

Misją klubu jest popularyzacja sportu wśród rudzkich dzieci i młodzieży. Organizuje treningi zarówno dla bardziej, jak i mniej doświadczonych w zapasach. Niedawno wystartowały zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 8 do 12 lat oraz od 13 lat wzwyż. Zajęcia obfitują w gry i zabawy, a także zawierają elementy akrobatyki oraz mocowania. Wychowankowie klubu odnoszą sukcesy podczas ogólnopolskich zawodów – całkiem niedawno Mateusz Kasprzak zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorów.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Zibo

  Ktos sie chwalił zdjeciem z nasza zlota olimpijka . Zapraszamy do pracy na rzecz miasta

 • kibic

  Ci co biorą 500+,300+ i inni co żyja z naszych podatków, ich siłami wybudujecie nowy stadion, a jak nie przyjdą to zabrać im to wyżebrali

 • 2x 500+ i 2 x 300+

  Zazdrościsz?

 • As

  Czego? cwaniactwa i nierobstwa?

 • The truth

  Nie przyjdą oni nie są stworzeni do pracy tylko wyższych celow

 • boluś

  ZAWODNICY I DZIAŁACZE plus etatowa obsługa obiektu ! Mało LUDZI DOBREJ WOLI ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.