RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

MEN: Punkty szczepień w szkołach ruszą w trzecim tygodniu września

  • Dodano: 2021-08-11 09:15

Punkty szczepień w szkołach ruszą w połowie września. Będzie to zależało od zainteresowania rodziców dzieci, młodzieży od 18. roku życia i od dyrektorów szkół, którzy będą sobie tego życzyli – powiedział minister edukacji Przemysław Czarnek.

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Blisko 80 proc. środowiska nauczycielskiego to osoby w pełni zaszczepione.

„Przygotowujemy się bezwzględnie na powrót do szkoły 1 września w trybie stacjonarnym. Wszyscy uczniowie, wszyscy nauczyciele” – powiedział Czarnek.

Minister zapowiedział, że w pierwszym pełnym tygodniu września dyrektorzy szkoły będą zbierać ankiety od rodziców, którzy chcieliby zaszczepić swoje dzieci. Dodał, że szczepienia zostaną zorganizowane w szkołach.

„Zakładamy, że punkty szczepień w szkołach ruszą w trzecim tygodniu września. To wszystko będzie zależało od zainteresowania rodziców dzieci, samej młodzieży od 18. roku życia i dyrektorów szkół, którzy będą sobie tego życzyli” – dodał szef MEiN.

Źródło: Radio ZET

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj »

  • Mama

    Jakie szkoły będą szczepiły

  • rudaśl

    Przestańcie z głupimi obostrzeniami , dobrze wiecie,że maseczki nic a nic nie dają no chyba ,że służą za symbol zniewolenia.Dajcie ludziom normalnie żyć a nie ciągle głupie dys.dez. mas..Zresztą to są jeśli już to rozporządzenia i jeśli sprawa trafi do sądu to sąd po naszej stronie bo to rozporządzenia a nie ustawa i nie można bezprawnie ograniczać wolności bez stanu nadzw.Sąd w Albercie (Kanada) w uzasadnieniu wyroku napisał ostatnio człowiekowi ,który miał zapłacić karę za brak maski i coś tam jeszcze ,że na żądanie tego oskarżonego nie mógł udowodnić istnienia wirusa cowid i dlatego nie może być obostrzeń w stosunku do czegoś co nie istnieje.Do wglądu w necie o ile jeszcze nie skasowali.Ludzie na całym świecie walczą z oszustwem cowidowym ,gdzie pod tym płaszczykiem totalne zniewolenie dla nas plus ludobójstwo,mam nadzieję ,że w naszym mieście nie znajdą się chętni szczepić dzieci.

  • Adam

    Rudzianie to nie stado baranow, wiec nie beda wykonywac doswiadczen na wlasnych dzieciach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.