Wiadomości z Rudy Śląskiej

MOSiR Ruda Śląska zaprasza do skorzystania z sauny na terenie Burloch Areny

  • Dodano: 2019-07-23 14:00, aktualizacja: 2019-07-30 10:26

MOSiR Ruda Śląska zaprasza do skorzystania z sauny na terenie Burloch Areny przy ul.Bytomskiej 15. Do końca wakacji obowiązywać będzie promocyjna cena 20 zł/h.

Sauna określana jest przez specjalistów gorącą terapią dla ciała i duszy. I nie bez przyczyny. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie - mówią przedstawiciele MOSiR Ruda Śląska.

Sauna sucha to zabieg spa, podczas którego przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury 95 °C – 110 °C, o wilgotności 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami. Pobyt w saunie suchej umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn. Oprócz tego rozluźnia, relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu.

Warto również zwrócić uwagę na odchudzające właściwości sauny – w trakcie jednego pobytu organizm spala 300 kalorii. Dodatkowo sauna poprawia pracę serca, pozwala uregulować skoki ciśnienia i poprawia krążenie. Sauna sucha ze względu na bardzo wysoką temperaturę w niej panującą jest bardziej wymagająca niż sauna parowa. Jeśli jednak zdecydujemy się na regularne wizyty, efekty zauważymy już po niedługim czasie. Zapraszamy więc na cudowny relaks dla duszy i ciała do sauny na terenie Burloch Areny - mówią przedstawiciele MOSiR Ruda Śląska.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 32 248 08 53 (Hala- Orzegów)

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • czytelnik

    1. gdzie dokładnie jest ta sauna na Burlochu? 2. czy są tam jakieś miejsca do schłodzenia / wypoczynku?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.