Wiadomości z Rudy Śląskiej

Na "zakręcie mistrzów" doszło do kolizji osobówki z samochodem ciężarowym!

 • Dodano: 2019-09-09 10:45

Dzisiaj (9 września) po godzinie 8 na Drogowej Trasie Średnicowej na wysokości Chebzia doszło do kolizji osobówki z samochodem ciężarowym. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (9 września) po godzinie 8 na Drogowej Trasie Średnicowej na wysokości Chebzia, czyli na tak zwanym "zakręcie mistrzów". Kobieta kierująca osobówką, w kierunku Katowic, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadła w poślizg i uderzyła w samochód ciężarowy. Kobieta była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policja i straż pożarna kończą wykonywanie czynności na miejscu kolizji.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Qwer

  Debile skończone. Raz że w Gliwicach sraja się z tą DTS to potem ludzie gonią aby zdążyć na 8 do roboty i jest efekt. Zresztą wracając z Katowic do Gliwic również dwa karambole. W kato i chyba w Rudzie. Chore by wszystkich. 4 czy tam 5 pasów. 1 skrajny zablokowany i koooooooooooorek bo idioci nie potrafią się ustawić za w czasu. Tylko że skrajnej lewej nagle im do prawej, tiry widzą już z kilometra co i gdzie ale co tam, Cisna dalej. Ten krja nie potrafi płynnie przejechać na zameczek.

 • czytelnik

  Zupełnie nie rozumiesz na czym polega zasada jazdy na "zamek błyskawiczny". Nie na ustawianiu się 500 metrów przed zwężeniem na jednym pasie, tylko na normalnej jeździe zamkniętym pasem DO KOŃCA i dopiero na końcu mieszaniu się 1:1 między pasami - tym kończącym się i tym mającym kontynuację.

 • kwiatowe

  Na zamek to jedno, a drugie to pernamentna jazda srodkowym pasem kiedy prawy jest wolny. Przypominam, ze w Polsce obowiazuje ruch prawostronny. Skonczyles wyprzedzac to wracaj na skrajny prawy.

 • Grześ

  Kwiatowy chyba raczej "permanentna"

 • XXX

  Ciekawe czy ta osobowka jechala przepisowo

 • Malwina

  Pokazcie jak ludzie cofali pod prad z dts bylem widzialem tragedia od razu bym im prawka bral

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.