Wiadomości z Rudy Śląskiej

Obywatel Bułgarii sprzedawał na targu podróbki odzieży i butów

 • Dodano: 2021-06-01 06:45, aktualizacja: 2021-06-01 06:46

Policjanci z rudzkiej komendy zwalczający przestępstwa gospodarcze przejęli towary z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych firm. Towar ten był sprzedawany na jednym z rudzkich targowisk przez 43-letniego obywatela Bułgarii. Za wprowadzanie do obrotu podrobionych towarów grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet 2 lat więzienia.

Policja przejęła blisko 200 sztuk podróbek

Stróże prawa walczący z przestępcami gospodarczymi uzyskali informację, że na jednym z rudzkich targowisk oferowany jest do sprzedaży towar z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Nielegalny towar do obrotu próbował wprowadzić 43-letni obywatel Bułgarii. Policjanci zabezpieczyli przy nim odzież oraz obuwie czołowych światowych marek. Podróbki oznaczone były zastrzeżonymi znakami towarowymi różnych wiodących firm odzieżowych. Przejęto blisko 200 sztuk podróbek luksusowych towarów, które wykonaniem znacznie odbiegały od oryginałów. Łączna suma strat, zostanie oszacowana przez przedstawiciela producentów. Wprowadzającemu do sprzedaży „podróbki” mężczyźnie, grozi kara grzywny, a nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Edek

  Mógł handlować w doma jak to robi co drugi w Rudzie Śląskiej ,to by kary nie dostał.

 • Kris

  Czy to targ czy sklep jeden pieron to chinszczyzna .gdzie robia to za miske ryzu.wiec czymu takie drogie a po drugie nawet i w sklepie orginalu nie kupisz czy ktos to kontroluje -nie wiec o czy mowimy

 • Jacuś R ale piniędzy nie ma ..

  Jak oryginał czy podróbka i tak w Chinach robione to po co przepłacać?

  • Jacuś R ale piniędzy nie ma ..
   2021-06-02 20:15
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • ..

  Ale rudzianie kochają mokasyny z nadrukiem nike, i sweterki balenciaga ;(

 • Michał

  Chłop chciał oszczędzić ludziom fatygi, po co jechać do Bułgarii i wracać objuczony jak muł kilogramami,, oryginalnych"szmatek i zegarków jak można je dostać u nos na torgu

 • Tonio

  Łon mioł super fajne te ciuchy, szkoda chopa.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.