Wiadomości z Rudy Śląskiej

Okradli pasażera w tramwaju – czy ktoś ich rozpoznaje?

 • Dodano: 2020-01-10 08:45, aktualizacja: 2020-01-20 12:05

Policja publikuje wizerunek podejrzewanych o kradzież kart płatniczych. Do zdarzenia doszło w tramwaju linii nr 11 na trasie Katowice - Ruda Śląska. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl.

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży kart płatniczych. Do zdarzenia doszło 29 listopada 2019 r. w tramwaju linii nr 11 na trasie Katowice ul. Stęślickiego - Ruda Śląska Chebzie. Trzech młodych mężczyzn, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, wychodząc z tramwaju ukradło mu karty płatnicze. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl.

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • patointeligencja

  Aaaa to chopcy lipiniorze: [...], flyja i borsuk.

 • drako

  wiekszość z nas dziwi się kulturze bliskiego wschodu ale tam kara jest surowa i nie unikniona . Może czas aby u nas tak było to wtedy czuli byśmy sie bezpieczniej

 • c...

  Zaś chude ch...z zakolami.

 • Iks

  Czy mi się wydaje, czy ten filmik jest nagrywany telefonem z monitora??? Nie chciało się im skopiować oryginalnego pliku z rejestratora monitoringu? Pewnie za trudne, telefonem łatwiej... Co za amatorka....

 • jo

  łapy upier... wszystkim druga sprawa poszkodowany to chyba debil trzymający portfel na kolanach :/

 • Ja

  Wyglądo mi na łorzartego abo naćpanego.

 • Halina

  Ten jeden mo trocha woda w piwnicy. Mam nadzieję że za tą kasę ktora była na karcie kupił se spodnie w swoim rozmiarze.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.