Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Otwarcie plaży przed Aquadromem. Sprawdź jakie atrakcje czekają

  • Dodano: 2019-06-14 06:45, aktualizacja: 2019-06-14 06:59

16 czerwca rudzki park wodny zaprasza na piknik rodzinny połączony z oficjalnym otwarciem plaży.

Wakacje w Aquadromie rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę

W tym dniu wszystkie atrakcje na dziedzińcu parku wodnego będą bezpłatne.

Zdecydowaliśmy się zorganizować piknik rowerowy dla wszystkich dużych i małych miłośników dwóch kółek – mówi Agnieszka Piekorz-Hałczyńska, rzecznik Aquadromu.

Start imprezy o godzinie 12:00.

W programie wydarzenia szereg atrakcji

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w miasteczku rowerowym ucząc się zasad bezpieczeństwa. Jeśli ktoś nie ma możliwości przyjazdu na rowerze będzie mógł go wypożyczyć.

Każdy, kto chciałby sprawdzić swój rower przed sezonem letnim, będzie mógł skorzystać z serwisu rowerowego. Napinanie łańcucha, czyszczenie, smarowanie, regulacja napędu, sprawdzenie ciśnienia w oponach, smarowanie łożysk, regulacja hamulców, to tylko niektóre usługi dostępne w ramach serwisu.

W strefie fruit bike dostępne będą specjalne rowery z blenderami, na których za pomocą mięśni będzie można wykręcić pyszny i zdrowy koktajl. Nie zabraknie również uwielbianych przez dzieci dmuchanych zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowej. Na godzinę 14:00 zaplanowane jest spotkanie ze strażakami oraz w przypadku wysokiej temperatury – zimny prysznic dla wszystkich, a od  15:00 do 17:00 straż miejska będzie dodatkowo znakować rowery.

Od godziny 17:00 w bajkowy świat Ani z Zielonego Wzgórza przeniesie nas stowarzyszenie Music All, które nie tylko zaprezentuje swój najnowszy musical, ale także zorganizuje warsztaty wokalno-taneczne. Przez cały dzień o świetną zabawę dla najmłodszych zadbają animatorzy, którzy będą malować twarze, organizować konkursy oraz tworzyć zwierzątka z balonów. Dla smakoszy degustacje oraz specjalne menu w Aqua Bistro.

Otwarcie plaży przed Aquadromem. Sprawdź jakie atrakcje czekają

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Zuza

    No tak wreszcie będzie można poczuć się jak na Hawajach pod palmami.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.