Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pani Teodora Sianoszek z Rudy Śląskiej świętowała 100. urodziny

 • Dodano: 2023-10-17 18:45

Jubileusz swoich setnych urodzin, świętowała dziś Pani Teodora Sianoszek. W tym wyjątkowym dniu dostojnej Jubilatce towarzyszyła rodzina oraz zaproszeni goście. 

Dopełnieniem uroczystych wydarzeń była wizyta prezydenta Rudy Śląskiej - Michała Pierończyka. 

- Z okazji 100 rocznicy urodzin odwiedziłem dzisiejszą jubilatkę Teodorę Sianoszek. 100-lecie urodzin to wzniosła i wyjątkowa chwila, którą obchodzą nie tylko jubilaci wraz z rodzinami, ale cała społeczność lokalna. Pani Teodorze dane było przeżyć cały wiek, doświadczyć trudów i radości, historycznych zmian, które w minionych latach niejednokrotnie wstrząsały i odciskały trwały znak. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Niech ten dzień będzie dla Pani Teodory okazją do wspomnień najpiękniejszych chwil, przyniesie radość i spełnienie. Życzę, by każda chwila była dla niej źródłem szczęścia, upływała w spokoju i zdrowiu, a także wdzięczności, szacunku i życzliwości otoczenia - napisał prezydent Michał Pierończyk.

My również serdecznie gratulujemy tak pięknego święta, życzymy zdrowia, samych pogodnych i spokojnych dni, pełnych ciepła i radości oraz kolejnych zaszczytnych jubileuszy.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Ja

  Piękny wiek? W życiu bym nie chciał tak długo żyć.

 • Kot

  To święty czas na Ciebie

 • jo...

  Życzę Dużo Zdrowia i Radości.oraz150 lat życia.

 • Tarantula

  Pani Teodoro, 200 lat ! Życzę zdrowia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również