Wiadomości z Rudy Śląskiej

PKO Gwiazda Ruda Śląska bezkompromisowo pokonuje GKS Futsal Tych

• Dodano: 2023-10-31 08:45, aktualizacja: 2023-10-31 08:55

PKO Gwiazda Ruda Śląska rozgromiła w meczu na szczycie 1 ligi Polskiej Ligi Futsalu GKS Futsal Tychy.

Podopieczni Wiktora Grzywaczewskiego do przerwy prowadzili 3-1 i kontrolowali wydarzenia na parkiecie. W II połowie wreszcie rudzianie zagrali skutecznie i efekt był widoczny. Rudzianie skutecznie punktowali rywali, którzy w II części spotkania byli bezradni. Wygrana 10-2 to być może zbyt wysoki, ale zasłużony wynik na korzyść PKO Gwiazdy.

PKO Gwiazda Ruda Śląska triumfuje

Zespół z Rudy Śląskiej nadal z kompletem zwycięstw – 6 meczy – 6 wygranych. Dodatkowo w hali MOSiR w Halembie po raz kolejny pojawiło się wielu sympatyków PKO Gwiazdy, którzy dopingowali swoich ulubieńców. Kolejne spotkanie PKO Gwiazda rozegra w Rzeszowie, a w Halembie futsal pojawi się za dwa tygodnie.