Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Podwórko talentów Nivea". Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje

 • Dodano: 2020-05-25 13:00, aktualizacja: 2020-05-26 12:18

Ruszyła kolejna odsłona akcji "Podwórko talentów Nivea". Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje. Jest, o co walczyć. W 15 lokalizacjach z całej Polski, które zdobędą największą ilość głosów internautów, powstaną nowoczesne place zabaw.

NIVEA już po raz 6. buduje wyjątkowe podwórka w całej Polsce. Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. To właśnie dla nich w tym roku firma wybuduje kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA! Jury nagrodziło już 5 lokalizacji. Teraz internauci mogą poprzez głosy zdecydować, gdzie powstanie kolejnych 15 Podwórek Talentów NIVEA.

Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje:

 1. w dzielnicy Bielszowice przy ul. Bielszowickiej 108 (obok Szkoły Podstawowej nr 11 Specjalnej im. Świętego Jana Pawła II)
 2. w dzielnicy Kochłowice przy ul. Dunikowskiego - Chełmońskiego 5,7,6 (na terenie Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa")

Po raz kolejny to od nas zależy, czy zgłoszone miejsce doczeka się placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. Głosowanie na stronie www.nivea.pl rozpoczęło się 22 maja i trwać będzie do 24 czerwca 2020 r. Codziennie możemy oddać jeden głos. Podwórko od Nivea wygrywa 15 miast mających najwięcej głosów. W rankingu "Miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców" kochłowicka lokalizacja zajmuje obecnie 7 miejsce, natomiast bielszowicka 10.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Kochlo

  Oddałam swój głos.

 • Niy urywo

  Plac zabaw jak plac zabaw.. Nic specjalnego.

 • tomek

  trza sie rejestrować. nie dziekuję, nie głosuje

 • Gość

  Głosujcie proszę, nic nas to nie kosztuje (poza chwilą czasu), a moglibyśmy mieć taki fajny plac zabaw. Raz dziennie można głosować, jakbyśmy się spięli to jest duża szansa :-)

 • nie dzieki

  zas beda wysylac reklamy na maila na potege

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.