Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci przejęli narkotyki

  • Dodano: 2018-02-26 07:30, aktualizacja: 2018-02-26 07:43

Kryminalni z rudzkiego komisariatu II przeprowadzili kolejne skuteczne działania wymierzone w zwalczanie przestępczości narkotykowej.

55-letnia rudzianka miała w mieszkaniu amfetaminę, z której można było wydzielić 300 działek dilerskich. Teraz kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Prowadzone przez detektywów z referatu kryminalnego rudzkiej „dwójki” działania, pozwoliły na namierzenie mieszkanki Rudy Śląskiej, która posiadała znaczną ilość substancji odurzających. Stróże prawa w trakcie przeszukania mieszkania odnaleźli amfetaminę, z której można sporządzić 300 działek dilerskich. 55-latka przyznała się do posiadania narkotyków. Policjanci zatrzymali również jej 31-letniego znajomego, z którym sprzedawała narkotyki. Znaleziono przy nich również kradziony telefon i prawie 2,5 tys. złotych mogących pochodzić z narkobiznesu. O dalszym ich losie zdecyduje prokurator i sąd.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Dziarg

    Cila szaleje dalej

  • mieszkanka

    to prawda przechodzac kolo bloku nadal zauwaza sie podejzanych mlodych ludzi albo siedzacych na lawce albo na schodach klatki i nawet na klatce lub w pywnicy jak sie tam dostaja ciekawe moze znaja nawet kod do drzwi widocznie cila ma szerokie plecy

  • Olo

    Swój swego pozno.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.