Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pomóżmy zawodnikom KTJ MMA Team pojechać na Mistrzostwa Świata!

 • Dodano: 2024-07-11 09:45

Alex Bienek, Zuzanna Duda oraz Mateusz Gryc, zawodnicy rudzkiego klubu KTJ MMA Team zostali powołani do reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata w Ju-Jitsu. Zawodnicy samodzielnie muszą opłacić sobie wyjazd i start w zawodach, a nie są to małe koszty. Klub poprosił zatem swoich sympatyków o pomoc.

Walka o marzenia

Aż troje młodych zawodników z KTJ MMA Team ma okazję wystąpić na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Grecji, w okresie od 20 października do 5 listopada. Alex Bienek, Zuzanna Duda oraz Mateusz Gryc od lat bardzo ciężko pracują na swój sukces, dlatego każdemu z nich zależy na tym, aby dumnie reprezentować nasz kraj w międzynarodowej rywalizacji.

Niestety, wyjazd wiąże się z kosztami rzędu 5 tysięcy za jednego zawodnika. Aby umożliwić młodym zawodnikom spełnienie sportowego marzenia, założono zbiórkę w serwisie zrzutka.pl.

- Jeśli możemy prosić o pomoc, to prosimy o wsparcie tej zrzutki nawet 1 złotówką, bo daje ona nadzieję na ich udział w Mistrzostwach. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie, to proszę udostępnij zrzutkę. Proszę o pomoc w spełnieniu ich marzenia, by móc dumnie reprezentować Polskę, miasto, a także klub - czytamy w opisie zrzutki.

Celem jest zebranie 15 tysięcy złotych, aby cała trójka mogła wziąć udział w Mistrzostwach Świata. Aby wesprzeć zrzutkę, wystarczy kliknąć poniższy baner!
 

Komentarze (9)    dodaj »

 • elo

  Biorą po 800+, to od Stycznia można było śmiało odłożyć.

 • przedsiębiorca

  Kieruję to do Pani Zofii prowadzę firmę od ponad 20 lat i wiem co to jest ciężka praca niezliczoną liczbe godzin które spędziłem poza domem kosztem rodziny znajomych będąc już na ugruntowanej pozycji wiem że czasem nie było warto kosztem zdrowia i nie tylko . A wracając do tych dzieciaków mnie by było wstyd jako rodzić którego stać wysyłając ich na dodatkowe zajęcia jeszcze się prosić o pieniądze .

 • nie z Rudy

  Oby tylko mieli tzw.stypendium sportowe. Kiedyś w Piekarach Śląskich było w kwocie 2000zł. Choć jak by mieli to stypendium bez problemu starczyło by im na wyjazd. Właśnie po to jest stypendium na takie wydatki i inne.

 • karate

  Smutne to jakie mizerne dotacje na sport daje miasto. Prezydent i urzędnicy zrezygnują z swojej diety i od razu by młodzi mieli dofinansowanie. Wstyd dla miasta, że tak utalentowani sportowcy muszą żebrać o kasę. Ogromne dotacje są tylko łożone na piłkarzy, inne sporty nie istnieją, są traktowane po macoszemu. Choć zazwyczaj osiągają wyższe rangi mistrzowskie, niż w piłce nożnej.

 • Pan Piłkarz.

  Taki marny sport, w świcie liczy się tylko PIŁKA NOŻNA, i na to zawsze znajdą się pieniążki.

 • Alojzy

  Dziwna sprawa rodzice tych dzieci są dobrze usytulowani niech sami sobie to opłacą a nie żebrać od ludzi

 • Zofia

  Co to znaczy dobrze usytuowani to że pracują od rana do wieczora bo chca coś osiągnąć a nie żyją z mops. Zastanów ty się Alojzy. Dzieci z talentem powinno się wspierać powinni dostawać stypendia. A to że rodzice mają wypłaty za pracę to im się to nalezy

 • TLK

  Zofia, to możesz ich wspierać finansowo jak ci tak zależy, mogli sobie odkładać z 800+ od początku roku.

 • Zonk

  Wyjazd, pobyt w hotelu, wyżywienie, ubezpieczenie niestety na takie przyjemności trzeba szukać sponsora

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również