RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Poszukiwani przez sąd urządzili sobie... pijacką awanturę na klatce schodowej!

  • Dodano: 2021-09-27 13:15

Policjanci z rudzkiej dwójki i drogówki zatrzymali dwoje poszukiwanych przez bytomski sąd. Policjantów zaalarmowali mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Kopernika, na którego klatce schodowej awanturowała się pijana para.  W trakcie legitymowania okazało się, że 29-latek i jego 31-letnia partnerka są poszukiwani.

W sobotnią noc policjanci zostali poproszeni o interwencję wobec pijanej pary, która awanturowała się na klatce schodowej jednego z budynków przy ulicy Kopernika w Rudzie Śląskiej. Na miejsce udali się mundurowi z dwójki wspomagani przez policjantów z drogówki. Szybko okazało się, że pijana para jest poszukiwana przez bytomski sąd.

29-latek i 31-latka od kilku lat ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości

Za poszukiwanymi mieszkańcami Bytomia tamtejszy sąd wydał listy gończe. Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu, skąd po wytrzeźwieniu trafią prosto za więzienne mury.

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • kominiarz

    pomyślcie jak bardzo trzeba mieć zryty dekiel wiedząc ze ich szukają robili awanture, razem ich zamknąć do tych nie wyżytych "emocjonalnie , fizycznie i duchowo" i niech im zrobią takie pucowanie szczewa ze zapomną o złym życiu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.