RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Otwarcie plaży przed Aquadromem!

 • Dodano: 2022-06-29 11:45

W niedzielę, 26 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie plaży przed Aquadromem. Tradycyjnie otwarciu towarzyszył charytatywny turniej siatkówki plażowej. 

- Jesteśmy pełni podziwu dla wytrwałości wszystkich zawodników, sędziów i kibiców. Pogoda w tym dniu była iście tropikalna! Tym razem zbieraliśmy pieniądze dla schroniska "Fauna" w Rudzie Śląskiej - mówi Agnieszka Piekorz-Hałczyńska z Aquadromu. 

Aquadrom: Oficjalne otwarcie plaży

Nie była to jedyna atrakcja tego dnia! Od godziny 11:00 dzieci mogły wziąć udział w skocznej zumbie na plaży. Nie zabrakło także zabawy na dmuchanych zamkach, oraz występów tanecznych grupy Progress. Dzień zakończono wyciszającą jogą na plaży.

- Podczas wydarzenia animatorki, jak zwykle wykorzystały wyobraźnię i zadowoliły dzieci zwierzątkami z balonów oraz malunkami na buźkach. Natomiast Aqua Bistro ugościło klientów w swoim ogródku, a także przygotowało pyszne dania. To było naprawdę udane otwarcie plaży! Zapraszamy codziennie od godziny 9:00 do 21:00  - mówi Agnieszka Piekorz-Hałczyńska z Aquadromu. 

Komentarze (5)    dodaj »

 • Tarantula

  Napisalam rano, jak się okazuje, niepoprawny politycznie komentarz. Chcialam zwrócić uwagę, czy to tak duże wydarzenie, że pisze się o nim kolejny "artykuł", a myślę, że szczególnie teraz w Rudzie dzieje się dużo ważniejszych, innych rzeczy?

 • czek

  Plaża bez wody to nie plaża tylko piaskownica

 • Achim

  Szkoda ze nie ma bufetu z zimnymi napojami i jedzeniem

 • Ja

  Jest obok Aqua Bistro

 • Kpina + ironia / szydera

  Okoliczne koty poczują się jak w raju - taka gigantyczna kuweta... :-)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.