Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzka policja odzyskała skradzione BMW. Złodziej zatrzymany na stacji benzynowej

  • Dodano: 2021-11-15 10:00

Do rudzkiej komendy trafiła informacja o jadącym autostradą A4 skradzionym w Niemczech BMW. Dyżurny nadał komunikat do wszystkich patroli, a mundurowi z piątki natychmiast pojechali na MOP Halemba, gdzie zatrzymali złodzieja, który akurat tankował skradziony samochód.

Odzyskany pojazd wkrótce trafi do właściciela

Policjanci z Rudy Śląskiej dostali cynk, że przez ich teren autostradą A4 będzie jechał samochód BMW, skradziony w Niemczech. Dyżurny nadał komunikat do wszystkich patroli i w rejon autostrady wysłał patrol z drogówki i rudzkiej piątki. Mundurowi z halembskiego komisariatu pojechali sprawdzić MOP i stację paliw. Okazało się, że była to trafna decyzja, bowiem trafili tam na wsiadającego właśnie do poszukiwanego samochodu złodzieja. Chwilę wcześniej zakończył tankowanie BMW i miał jechać dalej. Mężczyzna został zatrzymany, a kradziony samochód odholowany na policyjny parking.

Kierowcą kradzionego BMW okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego, który już wcześniej był notowany za podobne przestępstwa. Sprawa będzie miała swój finał przed sądem, a odzyskany samochód wkrótce wróci do swojego niemieckiego właściciela.

 

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ziga z Wirku

    Chyba nie chodzi o tą starą, rozbitą trójkę co na foto?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również