Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzka policja odzyskała skradzione BMW. Złodziej zatrzymany na stacji benzynowej

  • Dodano: 2021-11-15 10:00

Do rudzkiej komendy trafiła informacja o jadącym autostradą A4 skradzionym w Niemczech BMW. Dyżurny nadał komunikat do wszystkich patroli, a mundurowi z piątki natychmiast pojechali na MOP Halemba, gdzie zatrzymali złodzieja, który akurat tankował skradziony samochód.

Odzyskany pojazd wkrótce trafi do właściciela

Policjanci z Rudy Śląskiej dostali cynk, że przez ich teren autostradą A4 będzie jechał samochód BMW, skradziony w Niemczech. Dyżurny nadał komunikat do wszystkich patroli i w rejon autostrady wysłał patrol z drogówki i rudzkiej piątki. Mundurowi z halembskiego komisariatu pojechali sprawdzić MOP i stację paliw. Okazało się, że była to trafna decyzja, bowiem trafili tam na wsiadającego właśnie do poszukiwanego samochodu złodzieja. Chwilę wcześniej zakończył tankowanie BMW i miał jechać dalej. Mężczyzna został zatrzymany, a kradziony samochód odholowany na policyjny parking.

Kierowcą kradzionego BMW okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego, który już wcześniej był notowany za podobne przestępstwa. Sprawa będzie miała swój finał przed sądem, a odzyskany samochód wkrótce wróci do swojego niemieckiego właściciela.

 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ziga z Wirku

    Chyba nie chodzi o tą starą, rozbitą trójkę co na foto?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.