Wiadomości z Rudy Śląskiej

Senioriada 2023: Święto seniorów w Rudzie Śląskiej za nami!

  • Dodano: 2023-10-01 11:30

Wczoraj na terenie basenu letniego przy ul. Ratowników w Nowym Bytomiu odbyła się wyjątkowa impreza dla starszych mieszkańców naszego miasta - Senioriada. W imprezie wzięli udział seniorzy z naszego miasta.

Rudzka Senioriada 2023 za nami

Seniorzy pokazali w sobotę, że wiek nie jest żadną przeszkodą w tym, by bawić się dobrze! Wczoraj w Nowym Bytomiu odbyła się II Rudzka Senioriada. Organizatorami wydarzenia były Rada Seniorów Miasta Ruda Śląska i Uniwersytet Trzeciego Wieku we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej. Nie zabrakło występów artystycznych z udziałem seniorów. Uczestnicy imprezy mogli zmierzyć się ze sobą podczas zawodów sportowych. 

- Na terenie basenu letniego MOSiR Ruda Śląska trwa II Rudzka Senioriada. Dla uczestników przygotowano zawody sportowe, występy artystyczne oraz kołocz i grilla. Na zakończenie spotkania przewidziano dyskotekę dla seniora. Podczas wydarzenia można zaopatrzyć się w Kopertę Życia. Dziękuję za zaangażowanie w organizację spotkania Radzie Seniorów i Uniwersytetowi Trzeciego Wieku - napisał prezydent Michał Pierończyk. 

Seniorzy pomimo pogody świetnie się bawili. Zobaczcie zdjęcia!

Komentarze (3)    dodaj »

  • Achim

    i alkohol lany pod stolem. Czego chciec wiecej ?

  • Barbara

    Chyba Pani nie była na tej imprezie!!!

  • Ula

    Naprawdę seniorom, żeby się dobrze bawić, wystarczy tylko zaśpiewanie śląskich piosenek i kiełbasa?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również