Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sukces Gwiazdy Ruda Śląska w meczu z AZS UW Darkomp Wilanów

  • Dodano: 2023-08-16 11:15

W kolejnym meczu kontrolnym, rkipa Gwiazdy Ruda Śląska zmierzyła się po raz drugi z drużyną z Ekstraklasy Futsalu. Po niedawnym remisie z Dremanem Opole, piłkarze trenowani przez Wiktora Grzywaczewskiego odnieśli zwycięstwo, pokonując AZS UW Darkomp Wilanów wynikiem 4-2.

Imponująca gra rudzian przynosi zwycięstwo w meczu z zespołem z Ekstraklasy Futsalu

Spotkanie odbyło się na terenie Zawiercia, gdzie zespół z Wilanowa przebywał na krótkim zgrupowaniu, wykorzystując ten czas na intensywne treningi i dopracowywanie taktyki. Rudzianie jednak udowodnili swoją gotowość do rywalizacji, prezentując widowiskową grę i zdobywając cenne bramki.

Wynik meczu został ustalony dzięki trafieniom trzech różnych zawodników Ekipy Gwiazdy. Daniel Jagodziński zdobył dwie bramki, imponując skutecznością i umiejętnościami strzeleckimi. Sergio Alcibar również wpisał się na listę strzelców, pokazując swoją zdolność do kreowania akcji ofensywnych. Natomiast Maciej Małek dopełnił sukcesu zespołu, przyczyniając się kolejną bramką.

To zwycięstwo jest ważnym sygnałem dla ekipy Gwiazdy przed zbliżającym się sezonem. Trener Wiktor Grzywaczewski ma teraz szansę dokładniej ocenić postępy swojego zespołu i dostosować taktykę do przyszłych wyzwań. Kolejnym przeciwnikiem w okresie przygotowawczym będzie pierwszoligowy zespół z Siemianowic Śląskich, co zapowiada się jako kolejne emocjonujące starcie na drodze do doskonalenia formy i osiągania sukcesów sportowych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również