Wiadomości z Rudy Śląskiej

Targi Polskie w Londynie

  • Dodano: 2007-09-20 09:15

W dniach 16 - 18 listopada na terenie centrum wystawienniczego Earls Court w Londynie odbędą się targi polskie "Positively Poland".

Targi Polska Pozytywnie są organizowane przez firmę Positively Events Ltd, która jest członkiem Polsko-Brytyjskiej Izby Handlowej, przy współpracy z Ambasadą RP w Londynie oraz innyni instytucjami wspierającymi projekt. To nowe, wyjątkowe przedsięwzięcie, dzięki któremu tysiące gości brytyjskiej i innych narodowości będą mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat produktów i usług oferowanych przez różne gałęzie polskiej gospodarki.

Patronami są m.in.:  Polsko-Brytyjska Izba Handlowa, Ambasada RP w Londynie, Zjednoczenie Polskie w Wielkiej Brytanii, Polski Ośrodek Spoleczno-Kulturalny oraz Polska Organizacja Turystyczna. Ze strony brytyjskiej m.in.: London Chamber of Commerce, Confederation of British Industry, Federation Of Small Businesses.

Event Positively Poland będzie powiązany z szeregiem imprez towarzyszących, takich jak: bezpłatne seminaria nt. promocji różnych sektorów gospodarki i możliwości związanych z uczestnictwem w brytyjskim rynku, imprezy kulturalne, pokazy mody, odzieży, biżuterii, koncerty etc.

Polska pozytywnie to doskonały i efektywny z ekonomicznego punktu widzenia sposób podniesienia prestiżu polskich miast i promocji przedsiębiorczości w regionach, a zarazem możliwość pozyskania zagranicznych kontaktów. To szansa zdobycia nowych rynków, nawiązania relacji handlowych, czy pozyskania inwestorów.

Bliższe informacje: Wydział Rozwoju, tel. 248-62-81 do 89, wew. 1192.

Źródło: www.rudaslaska.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również