Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej nr 15 od poniedziałku wrócą do swojej szkoły

  • Dodano: 2020-09-04 10:30

Uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej nr 15 od poniedziałku wrócą do swojej szkoły. Wczoraj prezydent Grażyna Dziedzic poinformowała, że objęci kwarantanną nauczyciele z halembskiej placówki nie mają koronawirusa! 

Warto przypomnieć, że na dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego prezydent Rudy Śląskiej, poinformowała, że Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 pozostanie 1 września zamknięta. Wszystko dlatego, że pracujący w placówce nauczyciele wraz z rodzinami trafili na kwarantannę. Powodem takiej decyzji było wykrycie zakażenia koronawirusem u jednej osoby z grona pedagogicznego. Zakażona nauczycielka w zeszłym tygodniu brała udział w konferencji, podczas której miała kontakt z całym gronem pedagogicznym. 

Wczoraj prezydent Grażyna Dziedzic poinformowała, że Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 rozpocznie rok szkolny w poniedziałek 7 września. Objęci kwarantanną nauczyciele z halembskiej placówki nie mają koronawirusa!

- Dobra informacja! Objęci kwarantanną nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Sportowej nr 15 nie mają koronawirusa! Przeprowadzone testy dały wynik negatywny. To oznacza, że od poniedziałku w tej placówce rozpoczyna się stacjonarna nauka. Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło - napisała  prezydent Grażyna Dziedzic

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.