Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uwaga kierowcy! Od dziś utrudnienia w ruchu na ulicy 1 maja!

  • Dodano: 2021-05-04 08:45, aktualizacja: 2021-05-04 08:52

Uwaga, kierowcy!

4 i 5 maja prowadzony będzie remont nawierzchni lewego pasa ul. 1 Maja w kierunku Halemby od skrzyżowania z ul. Nowy Świat do zjazdu w kierunku cmentarza komunalnego.


Źródło: UM Ruda Śląska

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • ANTY UE

    Przydałby się remont ulicy 1 Maja od spółki gazowniczej do skrzyżowania ze Kokota jadąc od Rudy. Przynajmniej prawego pasa. . Też remont 1 maja przed przejazdem kolejowym od strony Halemby by się przydał

  • fajerberga

    Ale wiesz, że włodarze miasta tamtędy nie jeżdżą, więc sam/a* rozumiesz... Chociaż moja teoria nie sprawdza się do końca, bowiem gdyby stan nawierzchni zależał od poruszania się po niej pani prezydent, jej zatępcy, to ul. Solidarności od numeru 24 do pętli autobusowej nie byłaby odcinkiem testowym dla zawieszenia. Ale kiedy mamy najbliższe wybory? 2023? To może coś drgnie... jak to przed wyborami: cztery lata nic, a potem na hurrraaa!!! Co do samego odcinka 1.Maja z wymienioną nawierzchnią - będzie tam rondo? No bo jak to, żeby nowobogackie janusze nie miały zapewnionego bezpiecznego zjazdu i wyjazdu ze swoich koszar? Ew. prawy pas przerobić na wyłączny zjazd / wyjazd z koszar, a ruch "tranzytowy" puścić lewym pasem z nowym asfaltem :-) * - niepotrzebne skreślić.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.