Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uwaga kierowcy! Remont nawierzchni ul. Zabrzańskiej

 • Dodano: 2020-06-05 06:30, aktualizacja: 2020-06-05 06:32

Uwaga kierowcy! W nocy z piątku na sobotę (5/6 czerwca) remont nawierzchni ul. Zabrzańskiej w Rudzie na wysokości restauracji McDonald’s w kierunku Chebzia.

W przypadku niesprzyjającej aury prace przeprowadzone zostaną w nocy z soboty na niedzielę (6/7 czerwca).

Podczas robót możliwe są tymczasowe zawężenia oraz utrudnienia w ruchu.

Widziałeś coś ciekawego? Daj Cynk! Nagrodzimy Twoją aktywność Daj Cynk

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • giekar

  Może i kopalnia zrobiła, bo to jej psi obowiązek. Trwało to ok 20 lat. Wyobrażacie sobie 20 lat bez ważnej drogi ? Autostrady wtedy jeszcze nie było. 20 lat utrudnień, A ul. Wyzwolenia już niebawem ukończy 5 lat jak szkody górnicze stworzyły z niej polne asfaltowisko. Łaski nie robią!!!. To my ( użytkownicy ) i Miasto kopalniom robimy łaskę, że coś takiego tolerujemy to jest karygodne.

 • ....

  Co ty za bzdury wypisujesz. Kopalnia wypłaca pieniądze za szkody. To, ze trwało coś 20 lat, jest wina tylko i wyłącznie miasta. To ono dostało te pieniądze i zamiast od razu remontować/wypłacać/budować to trzymają te pieniądze i wymyślają coraz to nowsze usprawiedliwienia dlaczego nic się nie dzieje. To my i kopalnie jesteśmy ru...ani w 4 litery przez miasto i rządzących. Jakim cudem dalej wierzysz w te farmazony tworzone przez władze? Czas się obudzić i przejrzeć na oczy. Własne oczy.

 • ....

  A kiedy wreszcie miasto zabierze się za ul. 1 maja na wysokości wirku? Kiedy zostanie zrobiona mrówcza górka? Tunkla? Katowicka? Dziura na dziurze, gulik co jeden to nizej, drogi rowerowe są robione, za pieniądze kierowców, a kierowcy nie dostają nic mimo ze płaca.

 • As

  Te drogi co wymieniles niech remontuja gornicy roboty im nie zabraknie jak kopalnie zamkna.

 • ....

  Nie wiem, ale się wypowiem no nie? Tak bardzo bolą 4 litery o górników? Gdybys nie wiedzial. Kopalnie regularnie płaca miastu za szkody górnicze. Płaca za robienie dróg i naprawę domow. Przykład? Proszę bardzo. Ul. Bielszowicka i tereny w około. To kopalnia z wielkiej zalanej dziury zrobiła nowa drogę i dzięki niej są tam ogrodki. Pieniądze miasto dostaje, ale jak widać, wydaje na premie dla wice i dla prezesów szpitala.

 • Krecha

  Najważniejsze, ze dobry asfalt zerwali na zabrzańskiej - zjazd rondo z n-s. Ten wykonwca musiał dostac pieniądze. A mieszkańcom się wmówi, ze remont był konieczny. Widac w jasny sposób, jak mozna wyprowadzac kasę

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.