Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uwaga kierowcy! Remont nawierzchni ul. Zabrzańskiej

 • Dodano: 2020-06-05 06:30, aktualizacja: 2020-06-05 06:32

Uwaga kierowcy! W nocy z piątku na sobotę (5/6 czerwca) remont nawierzchni ul. Zabrzańskiej w Rudzie na wysokości restauracji McDonald’s w kierunku Chebzia.

W przypadku niesprzyjającej aury prace przeprowadzone zostaną w nocy z soboty na niedzielę (6/7 czerwca).

Podczas robót możliwe są tymczasowe zawężenia oraz utrudnienia w ruchu.

Widziałeś coś ciekawego? Daj Cynk! Nagrodzimy Twoją aktywność Daj Cynk

Komentarze (6)    dodaj »

 • giekar

  Może i kopalnia zrobiła, bo to jej psi obowiązek. Trwało to ok 20 lat. Wyobrażacie sobie 20 lat bez ważnej drogi ? Autostrady wtedy jeszcze nie było. 20 lat utrudnień, A ul. Wyzwolenia już niebawem ukończy 5 lat jak szkody górnicze stworzyły z niej polne asfaltowisko. Łaski nie robią!!!. To my ( użytkownicy ) i Miasto kopalniom robimy łaskę, że coś takiego tolerujemy to jest karygodne.

 • ....

  Co ty za bzdury wypisujesz. Kopalnia wypłaca pieniądze za szkody. To, ze trwało coś 20 lat, jest wina tylko i wyłącznie miasta. To ono dostało te pieniądze i zamiast od razu remontować/wypłacać/budować to trzymają te pieniądze i wymyślają coraz to nowsze usprawiedliwienia dlaczego nic się nie dzieje. To my i kopalnie jesteśmy ru...ani w 4 litery przez miasto i rządzących. Jakim cudem dalej wierzysz w te farmazony tworzone przez władze? Czas się obudzić i przejrzeć na oczy. Własne oczy.

 • ....

  A kiedy wreszcie miasto zabierze się za ul. 1 maja na wysokości wirku? Kiedy zostanie zrobiona mrówcza górka? Tunkla? Katowicka? Dziura na dziurze, gulik co jeden to nizej, drogi rowerowe są robione, za pieniądze kierowców, a kierowcy nie dostają nic mimo ze płaca.

 • As

  Te drogi co wymieniles niech remontuja gornicy roboty im nie zabraknie jak kopalnie zamkna.

 • ....

  Nie wiem, ale się wypowiem no nie? Tak bardzo bolą 4 litery o górników? Gdybys nie wiedzial. Kopalnie regularnie płaca miastu za szkody górnicze. Płaca za robienie dróg i naprawę domow. Przykład? Proszę bardzo. Ul. Bielszowicka i tereny w około. To kopalnia z wielkiej zalanej dziury zrobiła nowa drogę i dzięki niej są tam ogrodki. Pieniądze miasto dostaje, ale jak widać, wydaje na premie dla wice i dla prezesów szpitala.

 • Krecha

  Najważniejsze, ze dobry asfalt zerwali na zabrzańskiej - zjazd rondo z n-s. Ten wykonwca musiał dostac pieniądze. A mieszkańcom się wmówi, ze remont był konieczny. Widac w jasny sposób, jak mozna wyprowadzac kasę

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.