Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu na ul. Zabrzańskiej

 • Dodano: 2020-05-04 08:15, aktualizacja: 2020-05-04 06:22

Komentarze (5)    dodaj »

 • Jorgi

  Przydałaby się jakaś zewnętrzna kontrola na co tak naprawdę jakiś idzie. Przy rondzie owszem, jak leje zalewa zjazd.na dts. Ktoś remont robił niedawno Zabrzańskiej. Tak zrobił że ciągle w niej kopali..Smierdzi tu ukladzikami

 • Krzys

  Widać, że ktoś musiał jeszcze wyciągnąć pieniądze z kasy miasta - koniecznie z zadania na ul. Zabrzańską. Przecież można było przerzucić te pieniądze na inne ulice - i tam je wykorzystać w bardziej sensowny sposób. Tak się marnuje pieniądze w tym mieście. Nie sposób znaleźć prawdziwego gospodarza.

 • Artur

  Przejeżdżam tą trasą 4 razy dziennie... czy pada deszcz czy jest sucho. Zero wybojów czy ubytków w drodze. Nie było żadnych podstaw do ściągania asfaltu akurat w tym miejscu. Czy na prawdę musimy płacić nasze podatki na durne naprawy, które są nie potrzebne... 100, 200m dalej nie idzie normalnie przejechać przez torowiska, choćby i zjazd w ulicę Wawelską.. ale lepiej naprawiać dobrą drogę niż tą, która faktycznie tego potrzebuje.. kolejny raz widać jak samorząd dba o potrzeby obywateli... Super, nic dodać nic ująć...

 • antek

  Na Kokotku przy zjeździe z DTŚ też asfalt ściągnięty w kilku miejscach. Swoją drogą, półtora miesiąca jak były największe obostrzenia i najmniejszy ruch na drogach to powinni remontować tym bardziej, że ciepło było. Teraz jak ruch co raz większy to się za remonty biorą ?

 • Bunia

  Remonty bieżące - dobre sobie. Na wjeździe na N-S zaczęła zbierać się woda, ale to chyba w związku z budową. Natomiast wymieniać dobrą nawierzchnie na tak dużym fragmencie drogi - to chyba tylko po to, aby wykonawca miał zarobek. Przez Nowy Bytom nie da się przejechać, bo takie muldy, pozapadane studzienki, a tu wymiana dobrej nawierzchni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również