Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wybory 2024: Arkadiusz Pilarz z Platformy Obywatelskiej z poparciem Krzysztofa Mejera

 • Dodano: 2024-02-22 14:45, aktualizacja: 2024-02-23 09:41

Arkadiusz Pilarz, kandydat na prezydenta Rudy Śląskiej z ramienia Platformy Obywatelskiej otrzymał poparcie ze strony Krzysztofa Mejera - byłego wiceprezydenta naszego miasta, a obecnie wiceprezesa zarządu Funduszu Górnośląskiego. 

Arkadiusz Pilarz z poparciem Krzysztofa Mejera

7 kwietnia br. odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Wśród znanych obecnie kandydatów na urząd prezydenta Rudy Śląskiej znaleźli się Michał Pierończyk - obecny prezydent naszego miasta oraz Arkadiusz Pilarz - kandydat Platformy Obywatelskiej. Wśród wymienianych potencjalnych kandydatów znalazł się także były wiceprezydent Rudy Śląskiej - Krzysztof Mejer. Ten jednak szybko zaprzeczył tym plotkom i poinformował, że nie zamierza wziąć udziału w zbliżających się wyborach. Wczoraj postanowił jednak wesprzeć jednego z ogłoszonych już kandydatów.

- Panie i Panowie, moim kandydatem na prezydenta Rudy Śląskiej jest kandydat Koalicji Obywatelskiej Arkadiusz Pilarz, który dziś rozpoczął swoją kampanię wyborczą. Dlaczego? To zupełnie nowa osoba w naszej lokalnej polityce, która ma spore doświadczenie w biznesie. Ten kandydat może zapewnić nam zupełnie inne spojrzenie na zarządzanie miastem - napisał Krzysztof Mejer. 

W swoim oświadczeniu były wiceprezydent Rudy Śląskiej zaznaczył, że w rudzkim magistracie potrzebna jest zmiana.

- Obecna ekipa prezydenta Michała Pierończyka tak naprawdę zarządza miastem od 14 lat. Tak długie rządzenie zużywa. Potrzebujemy czegoś nowego, kreatywnego i innowacyjnego. Potrzebujemy nowych ludzi, którzy zapewnią Rudzie Śląskiej szybki rozwój. Wiem, że Arkadiusz Pilarz jest w stanie wiele spraw w Rudzie Śląskiej zmienić. Dlatego swój głos w wyborach na prezydenta miasta oddam 7 kwietnia br. właśnie na niego - napisał Krzysztof Mejer.


Czytaj więcej: 


Komentarze (48)    dodaj »

 • Rudzanin

  Mejera pasożyta mieszkańcy wykopali, to sobie znalazł słupa, który będzie wykonywał jego polecenia i niszczył nasze Miasto...Won judasze ...

 • Maria

  Z takim POparciem tym bardziej nie!!!

 • KIEROWCA

  I co ogłosił?

 • Steve

  Partia drożyzny i biedy . Oszuści I hipokryci

 • Tutejszy

  Puste serca nie wciskajcie kitu mieszkańcom, tylko stołek się liczy, fundację prezesostwa jeszcze wam mało?O miasto może zadbać tylko zwykły mieszkaniec Rudzanin.Na was nigdy zawodowi zasiadacze stołków.

 • Patriota

  W mieście bieda aż piszczy, kiedyś miasto rozwoju, miejskie spółki wysprzedane przez Bezpartyjnych i POwcow.Nigdy na nich nie zagłosuje.

 • Dej im rozum

  Same inteligenty tu dyskutują :) co jeden to mądrzejszy :) a ryzy, a PiS, a ten to, a ten tamto. Mocie obłąkane łby ;) na pyndzyi siedzicie i najwyncyj gemba drzycie

 • Red

  Słynne cytaty.Hołownia.,,Dajemy wam uśmiechniętą Polskę ,znikną policyjne barierki."Polska jest uśmiechnięta,bo się śmieje z poczynań tego rządu. Z rozstawianiem policyjnych barierek już nie nadążają.

 • Mieszkaniec Rudy Śląskie

  Niech jeszcze dają narkotyki I będzie haj lajf.

 • Wyborca

  PO to świństwo i zło .

 • Ziga z Wirku

  Tylko Baborski!

 • Basia

  A z innych parti nie macie kandydatow

 • wyborca

  To haniebne , by w ten sposób wykorzystywano znaczek z serduszkiem , które zawsze się kojarzyło nam jako symbol życia, miłości, dobroci. To nijak się ma do Platformy Obywatelskiej .To zbezczeszczenie tego symbolu.

 • daro

  Przecież nikt normalny gościa z PO czy PiSu nie wybierze. Oni jedynie walczą o stołki od ponad 20 lat i nic dobrego dla Polski z tego nie wynika. Z resztą ja na wybory w Rudzie nie idę bo nikogo rzetelnego nie ma niestety wśród kandydatów.

 • Pablo Morales

  Pytanie dla tych , którzy odetchnęli ,że TVP PIS zastąpiła uczciwa , prawdomówna stacja neo TVP. Nie oglądam tej stacji więc nie wiem.Mówili wam tam coś o Pablo Moralesie? Opłacanym przez PO hejterze ,który obrażał w internecie za ich pieniądze, polityków Pisu ale też i np..Hołownię , siał nienawiść ku uciesze Tuska i jego ludzi,używając rynsztokowego słownictwa.Taka porządna partia! .Pytanie ilu takich jak on jeszcze opłacali.

 • leon

  Komunikat do przedsiębiorców, od czerwca wzrosną ceny prądu i gazu a wasze biznesy będą mniej opłacalne, ale co tam, wy wolicie Ryżego niż mieć kasę ha ha ha

 • wyborca

  Leon nawinie myśli, że w dwa miesiące "ryży" sprawił wzrost cen. Szkoda że Leon jest na tyle niepoczytalny, że nie zdaje sobie sprawy, że te podwyżki to wina tarcz które zablokowały ceny. I tak naprawdę.to już Leon wcześniej płacił te wysokie ceny ale w formie podatków! Leon najprawdopodobniej w swoim otoczeniu dostrzega obcych agentów, Leon wie wszystko lepiej! Pisząc o "ryżym" wiadomo, z Leon jest sympatykiem dziadzia, którego zaczyna zjadać wewnętrznie jego partia.

 • Wyborco

  Co wam ten ryży w główkach porobił.Jak długo będziecie udawać,że on i jego ekipa spełniają wasze oczekiwania.Wiem,że najzwyczajniej niezręcznie wam teraz wypiąć się na niego.Będziecie go we wszystkim bronić,bo to tak ciężko się przyznać,że to nie tak miało wszystko być.A to dopiero początek tych rządów.Będziecie dalej pluć na PIS i go za wszystko obwiniać,ale zapewniam,że tak się nie da cały czas.Pękniecie szybciej niż wam się wydaje i zrozumiecie w końcu ,że co innego mącić i krytykować będąc w opozycji,a co innego sprawować władzę .

 • Miki

  Ale za to będzie benzyna po 5.19.W połowie marca premier ogłosi kiedy będzie taka cena.

 • cały tusk

  Ja nie mówiłem nigdy ,że cena benzyny będzie po 5.19 tylko......

123

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również