Wiadomości z Rudy Śląskiej

Za nami mecz Slavia Ruda Śląska vs. MKS Siemianowiczanka. Awans drużyny z Rudy Śląskiej!

• Dodano: 2024-06-08 20:00

Za nami emocjonujący mecz Slavia Ruda Śląska vs. MKS Siemianowiczanka. Drużyna z Rudy Śląskiej pokonała przeciwnika 2:0!

Slavia Ruda Śląska vs. MKS Siemianowiczanka

8 czerwca, o godzinie 11:00, na stadionie przy ulicy Ernesta Pohla w Rudzie Śląskiej odbył się mecz Slavia Ruda Śląska vs. MKS Siemianowiczanka. Obydwie drużyny mają imponujące osiągnięcia w tym sezonie. Mecz z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Obydwie drużyny nie zwalniały tempa. Pierwsza połowa zakończyła się z wynikiem 0:0. Rywalizacja była zacięta. Dopiero pod koniec drugiej połowy, w 89 minucie Hewlik strzelił bramkę. Rudzianie skorzystali także z doliczonego czasu i w 90+3 minucie strzelili drugiego gola, tym samym kończąc mecz z wynikiem 2:0!

Slavia Ruda Śląska kontynuuje dobrą passę i kończy to spotkanie awansem do klasy okręgowej!