Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Kuś wznowił działalność!

 • Dodano: 2020-08-04 13:15, aktualizacja: 2020-08-09 23:11

Zarząd ZPM Kuś poinformował, że od trzeciego sierpnia zarówno sklep, jak i hurtownia wznowiły działalność. Zakład był zamknięty od 23 lipca z powodu wykrycia, wśród załogi zakładu, kilku przypadków zakażenia koronawirusem.

W Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego w Rudzie Śląskiej, pod koniec lipca, wykryto cztery przypadki zakażenia koronawirusem. Zarząd ZPM Kuś zdecydował się wtedy na zamknięcie sklepu oraz hurtowni. Blisko 40 osób zostało przebadanych, aby sprawdzić, czy również nie ulegli zakażeniu. Ogólnie zakażonych koronawirusem zostało dziesięciu pracowników zakładu.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie firmy, z którego wynika, że od poniedziałku (3 sierpnia) sklep i hurtownia wznowiły działalność. 

- Z radością informujemy, że wznawiamy działalność. Zarówno sklep, jak i hurtownia czynne będą od poniedziałku trzeciego sierpnia. Cała załoga została przebadana, więc zaczynamy z poczuciem bezpieczeństwa w stosunku do pracowników, jak i klientów zakład został zdezynfekowany i wyozonowany - czytamy w oświadczeniu ZPM Kuś.

Zarząd ZPM Kuś podziękował wszystkim klientom za wsparcie w tym trudnym czasie.

- Liczne słowa troski, życzliwości i zrozumienia, które w tych trudnych dniach doznawaliśmy od wielu osób, motywują nas do jeszcze bardziej wzmożonej pracy, a co za tym idzie do produkowania wyrobów najwyższej jakości, aby jak najlepiej zaspokoić oczekiwania naszych wiernych klientów. Jeszcze raz za wszelką okazaną troskę dziękujemy. Wszystkim życzymy zdrowia - bo to jest najważniejsze i serdecznie zapraszamy na zakupy - czytamy w oświadczeniu ZPM Kuś.

Komentarze (8)    dodaj »

 • Czy na pewno za free

  Portal miejski

 • Wege

  Ja nie jem mięsa i jest mi z tym bardzo dobrze.

 • Magda

  wielu w was nie wierzyło, dawali tu paskudne komentarze o tej firmie, ciesze sie ze wrescie wszystko ok u Was :) a tym co źle wam zyczyli zyczę Covida i by im respiratorów zabrakło

 • Pustelniczka45

  Jak mozna zle zyczyc drugiemu czlowiekowi?W czym jestes lepsza od tych, ktorym teraz sama zle zyczysz?

 • Kustosz

  Je, jutro zarozki leca po francki i oplerki

 • Rudziol

  No w końcu krupnioki bydą na grilla :)

 • :)

  Czekaliśmy na otwarcie, cieszymy się, że to już.

 • nowak

  Super

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również