Wiadomości z Rudy Śląskiej

Czy do 1000 złotych można kupić dobry basen stelażowy? Oczywiście!

  • Dodano: 2020-08-25 14:45

Baseny to dziś bardzo popularne akcesorium ogrodowe, którego cena jest osiągalna dla każdego. Jakie modele możesz wybrać, mieszcząc się w budżecie 1000 zł? Wybór jest naprawdę duży!

Gdy na zewnątrz panują upały, jedyne, o czym myślimy, to odrobina ochłody. Można sobie ją zagwarantować na kilka sposobów – wrzucając do napojów kostki lodu, jedząc lody i sorbety, zwilżając ubrania itd. Nie ma jednak bardziej skutecznego sposobu na schłodzenie całego ciała niż wskoczenie do basenu! To najlepsze źródło orzeźwienia, a do tego miejsce dziecięcych zabaw. To dlatego szczególnie cenią go sobie rodziny z małymi dziećmi. W niewielkim basenie stelażowym maluchy mogą oswoić się z wodą, a ich rodzice nie muszą obawiać się o ich bezpieczeństwo.


Zestaw Bestway 16w1

Ceny basenów stelażowych zależą w głównej mierze od ich wymiarów. Oczywiście, istotne są również inne elementy, jak to, jakie akcesoria uwzględniono w zestawie. Obecnie standardem jest dołączanie do basenu pompy i części niezbędnych do jej montażu. W zestawie niekoniecznie znajdzie się natomiast chemia basenowa i inne akcesoria ułatwiające o dbanie o sprzęt i czystość wody. Tymczasem kupno w pakiecie to bardzo duża oszczędność. Warto więc szukać ofert, w których uwzględniono tego rodzaju dodatki. Sklepy internetowe z artykułami do ogrodu, jak na przykład Dollo, często oferują tego typu kilkanaście w jednym, co stanowi dużą zaletę dla kupującego.

A więc, na które modele warto zwrócić uwagę, szukając basenu stelażowego w cenie do 1000 zł? Poniżej znajdziesz nasze sugestie.

BESTWAY Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 16w1

Wymiary 366 x 76 to standard w przypadku basenów w cenie od 500 do 1000 zł. Trudno znaleźć większe modele mieszczące się w tym budżecie. W tym przypadku: 366 cm to średnica basenu, natomiast 76 cm – jego wysokość. Taki rozmiar basenu stelażowego jest dość uniwersalny. Choć oczywiście dorosły nie jest w stanie w nim popływać, z łatwością wejdzie do niego, aby zaznać nieco ochłody. Za to dla maluchów takie wymiary sprawdzą się doskonale – te najmłodsze będą mogły oswajać się w nim z wodą, ucząc się pływania.

Model, który proponujemy, należy do basenów stelażowych sprzedawanych w rozszerzonym zestawie, jak wskazuje dopisek 16w1. Co wchodzi w skład tego zestawu? Przede wszystkim chemia basenowa, ale również i dedykowane jej dozowniki, mata pod basen, która zapobiega przesiąkaniu podłoża, czy łatki, które umożliwiają szybkie naprawienie ewentualnych uszkodzeń. Zakup zestawu to duża oszczędność – większość jego elementów kosztuje dużo więcej, jeśli kupisz je osobno.

INTEX basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 16w1

Kolejny warty uwagi model, który również kupisz za kwotę poniżej 1000 zł, to basen stelażowy Intex – firmy, która od lat cieszy się renomą na rynku. Podobnie jak poprzedni model, jego wymiary również wynoszą 366 x 76. To optymalny model dla całej rodziny – dzieci będą mogły stawiać w nim pierwsze kroki w pływaniu, a dorośli – zażywać ochłody.

W zestawie 16w1, który polecamy ze względu na dużą oszczędność, znalazła się oczywiście pompa filtrująca z wymiennymi filtrami. To integralny element każdego basenu, umożliwiający oczyszczanie wody z drobnoustrojów i drobnych zanieczyszczeń mechanicznych. Takie rozwiązanie umożliwia oszczędność wody i wpływa pozytywnie na komfort korzystania z basenu. W zestawie znajduje się również mata pod basen, chemia basenowa, dozowniki, termometr basenowy, siatka do wyławiania nieczystości czy pokrywa basenowa.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.