Wiadomości z Rudy Śląskiej

Foto-Marek - studio fotograficzne z blisko 40-letnim doświadczeniem

 • Dodano: 2021-12-03 08:00, aktualizacja: 2021-12-06 11:02

Studio fotograficzne Foto-Marek to rodzinna firma z Rudy Śląskiej. Założone zostało w 1948 roku przez Adama i Franciszkę Gołąbek. Po wielu latach działalności nadszedł czas by kolejne pokolenie fotografów kontynuowało rodzinny biznes. Tak się stało i już od blisko 40 lat studio prowadzone jest przez Joannę i Marka Gołąbek.  

Razem z gronem wysoce wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem i gorącą jak ogień pasją, uzbrojeni w najlepszy na rynku sprzęt fotograficzny, zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych sesji zdjęciowych – przekazują właściciele studia fotograficznego Foto-Marek.

Profesjonalna sesja zdjęciowa w studiu Foto-Marek

Specjaliści pracujący w studiu fotograficznym Foto-Marek nie boją się wyzwań. W ciągu blisko 40-letniej działalności wykonywali sesje o różnej tematyce. Co ważne, zawsze podchodzą do nich z pełnym profesjonalizmem. Jak wspominają właściciele studia Foto-Marek, największą przyjemność sprawia im wykonywanie sesji rodzinnych i dziecięcych.

Fotografia jest naszym hobby. Robiąc zdjęcia nie czujemy, że jesteśmy w pracy tylko, że poświęcamy się naszej pasji – przekazują właściciele studia. – Dobrze się składa, że możemy realizować swoje pasje i dodatkowo otrzymywać za to wynagrodzenie – dodają.

Dodatkowe usługi świadczone przez profesjonalistów

Sesje fotograficzne i wykonywanie zdjęć do dokumentów to nie wszystko – studio fotograficzne Foto-Marek specjalizuje się między innymi  w przegrywaniu kaset analogowych i cyfrowych (VHS, mini DVD) na płyty lub pendrive. Klienci studia mogą również liczyć na cały wachlarz usług dodatkowych.

Wykonujemy albumy fotograficzne, oprawiamy nasze zdjęcia, sprzedajemy ramki, powiększamy zdjęcia własne, jak i dostarczone przez klienta do formatu 1x3m, reprodukujemy i odnawiamy nawet bardzo zniszczone zdjęcia – wyliczają właściciele studia Foto-Marek.

Mobilne studio fotograficzne Foto-Marek

Foto-Marek działa mobilnie, zdjęcia wykonywane są we wskazanym przez klienta mieście. Dojazd nie stanowi problemu dla pracujących tam profesjonalistów. Studio stacjonarne i pracownia fotograficzna znajduje się w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Bykowina przy ulicy Górnośląskiej 9.

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (9)    dodaj »

 • Bykowina

  Cennik z kosmosu.

 • Karl

  Cennik to jakiś kosmos, wolę podjechać gdzie indziej i zapłacić połowę ceny. O ile sobie przypominam gość chciał nawet dodatkową kasę za cyfrową wersję wykonanego zdjęcia dowodowego...

 • zawiedzona

  nie polecam

 • Rudzianin

  Może jak ktoś sie sam zdecyduje to niech korzysta. Ale nietrawie i nienawidze pchania się na siłę do przedszkoli, szkół i kościołów z cenami za 2ujęcia jakby przynajmiej cały album robili, a raczej robiła bo pan sie nie fatyguje byle gdzie.

 • Rudzianka

  Jak zwykle hejt, niestety niektóre osoby nie maja co do roboty, tylko muszą krytykować innych. Dla studia fotograficznego wielkie gratulacje, i życzę wszystkiego dobrego.

 • rudzianin

  czy korzystał Pan z usług? czy może pracuje Pan w konkurencji?

 • Rudzianin

  Korzystałem, niestety. Zostałem zmuszony do skorzystania z usług państwa podczas Komuni syna. Oczywiście farorz podpłacony i zakaz indywidualnych (prywatnych) zdjęć. W przedszkolu córki też co chwile a to jesień, a to na święta, za chwile będą bale przebierańców itp. Co 3miesiące wizyta w przedszkolu. Wiem że nie musze kupować ale to już jest gruba przesada

 • Bykowina

  Byłem na sesji rodzinnej i jak bym wiedział ile dostanę zdjęć za worek złota to bym nigdy tam nie poszedł.Moj błąd że nie dopytałem.jednym słowem Tragedia.Nie polecam

 • Karl

  Nikt normalny nie skorzysto po wejściu i zapytaniu o cena usługi. W przedszkolu też roz wziołech jedno zdjęcie, a od września to już co najmniej trzy sesje były i to chyba też przesada. Tera zaś zapisy na kalendarze ze zdjęciem, 43 zeta, samo zdjęcie idzie dobrać ino jak się kalendarz kupi (widziołech go w zeszłym roku - zwykły trójdzielny, na wierchu wycięte 4 otwory na wsunięcie zdjęcia), chyba ktoś mo coś nie tak pod kopułą...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.