Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nowy program "Ooo Ciastko. Słodko i z pasją" w TVS. Prowadzącą Elżbieta Hurek

  • Dodano: 2021-04-01 13:45, aktualizacja: 2021-04-06 16:22

Od 3 kwietnia o godzinie 13:05 stacja TVS emitować będzie nowy kulinarny program „Ooo Ciastko. Słodko i z pasją”. Cykl poprowadzi Elżbieta Hurek.

Widzowie w każdym z odcinków „Ooo Ciastko. Słodko i z pasją” zobaczą dwa przepisy autorstwa Hurek. Przy pracach pomagać jej będą córki - Hanna i Aleksandra.

-Czas na szerszy format, w którym pokażę zarówno klasyczne przepisy na wypieki, jak i ich zdrowe, wegańskie czy bezglutenowe wersje. Wszystko oczywiście z moimi wariacjami. Będzie pysznie, bardzo cieszę się z zaproszenia Telewizji TVS - komentuje Elżbieta Hurek, prowadząca program.

Wydłużony do 15 minut format pozwoli nam na pokazanie krok po kroku, w nowoczesny sposób jak szybko przygotować smaczne wypieki i słodkości. Szykujemy kilka niespodzianek, również w realizacji i sposobie pokazywania tego, co Ela przygotuje widzom. Czas na powiew świeżości wśród tego, co możemy upiec w domowym zaciszu, jak to może wyglądać i smakować. Jestem przekonany, że format spodoba się widzom w całej Polsce - dodaje Tomasz Dziedzic, twórca i reżyser programu „Ooo Ciastko. Słodko i z pasją”.

Premierowe odcinki cyklu „Ooo Ciastko. Słodko i z pasją” TVS będzie emitować w soboty o godz. 13.05, począwszy od 3 kwietnia 2021 roku.

Znajdź Telewizję TVS u swojego operatora:


 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.