Wiadomości z Rudy Śląskiej

Odkryk kolorowe i apetyczne pojemniki w formie śniadaniówki - MonBento

  • Dodano: 2019-12-02 07:00, aktualizacja: 2019-12-02 07:09

Zabieranie ze sobą jedzenia do pracy pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i zdrowe odżywianie. Nie kupuje się wtedy gotowych przekąsek, które często są niezdrowe, a zabiera ze sobą pyszne, domowe jedzenie. W związku z tym ma się wpływ na to, co się je. Jest to szczególnie istotne, gdy dba się o zdrowie i figurę.

Pozostaje tylko kwestia tego, jaki pojemnik wybrać, aby zabierać ze sobą jedzenie do pracy, na studia czy do szkoły.

Pojemniki MonBento – poznaj sprytne sposoby na zabieranie jedzenia do pracy

Tradycyjne lunchboxy są już wypierane przez nowoczesne rozwiązania dostosowane do zmieniających się potrzeb osób, chcących zabierać ze sobą jedzenie do pracy. Przykładem mogą być tutaj produkty z kolekcji MonBento. Wśród nich znajdują się przede wszystkim lunchboxy w różnych wariantach. Dlatego przed wyborem odpowiedniego pudełka śniadaniowego dla siebie, należy określić, jaki rodzaj jedzenia będzie się najczęściej zabierało się ze sobą do pracy. Najlepiej, aby lunchbox miał kilka przegródek pozwalających na osobne umieszczenie w nim różnych rodzajów potraw lub przekąsek, bez zmieszania ich ze sobą. Jeżeli często do pracy zabiera się sałatki lub makarony, warto, aby w środku znajdował się specjalny pojemniczek na sos. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, aby pojemnik był całkowicie szczelny po zamknięciu, dzięki czemu jego zawartość nie wydostanie się na zewnątrz w czasie przenoszenia w torebce czy plecaku.

pojemniki-monbento.jpg

Wybierasz lunchbox – postaw na niebanalną stylistykę!

Wspomniane wyżej lunchboxy wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością. To także bardzo ciekawy wygląd. Możesz zatem je wybrać także w sytuacji, gdy cenisz sobie wysoką estetykę produktów, jakimi się otaczasz. Możesz wybrać pojemniki prostokątne lub kwadratowe. Są dostępne jednolite lub wielokolorowe – wszystko, co tylko sobie wymarzysz. Dodatkowo w tej kolekcji znajdują się także inne akcesoria ułatwiające przechowywanie posiłków zabieranych do pracy, a także ich spożywanie. Są to między innymi sztućce, bidony i pałeczki do jedzenia dań orientalnych. Więcej na temat tych pojemników przeczytasz w artykule Wszyscy kupują te unikalne pojemniki na żywność. Sprawdź lanchboxy firmy MonBento.

monbento-mb-tresor-iceberg.jpg

bento-made-in-france-monbento-mb-original-coton.jpg

Pojemniki marki MonBento – idealny pomysł na prezent

Pojemniki na jedzenie MonBento to także doskonały pomysł na prezent. Można taki lunchbox kupić w prezencie z okazji rozpoczęcia nowej pracy czy nauki w szkole. Jest to zarazem ładny i funkcjonalny podarunek. Na pewno sprawi on wiele radości. Jest to dobry pomysł także na drobny prezent dla osoby, która stara się zmienić swoje nawyki żywieniowe, a ciężko u niej z motywacją. Kiedy będzie miała takie pudełko śniadaniowe, na pewno o wiele łatwiej będzie jej zabierać ze sobą do pracy zdrowe, samodzielnie przygotowane jedzenie. Mogą to być np. dietetyczne kanapki czy przekąski warzywne z lekkimi dipami na bazie jogurtu greckiego z dodatkiem aromatycznych ziół.

monbento-bento-box-kwadratowy-2w1-czarny.jpg

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.