Prace na ul. Chłopskiej od 20 do 24 kwietnia. Będą utrudnienia w ruchu
Od 20 do 24 kwietnia 2026 r. na ul. Chłopskiej, na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Strzelców Bytomskich, wystąpią utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z chwilowymi zwężeniami i zamknięciami drogi. To efekt prac prowadzonych w ramach remontów bieżących.
Utrudnienia na ul. Chłopskiej
Utrudnienia obejmą fragment ul. Chłopskiej między ul. Świętojańską a ul. Strzelców Bytomskich. Prace zaplanowano od 20 do 24 kwietnia 2026 r. W tym czasie na drodze mają pojawiać się chwilowe zwężenia i zamknięcia. Jak wynika z informacji o pracach, są one związane z remontami bieżącymi prowadzonymi na tym odcinku..

![[AKTUALIZACJA] Zaginęła 14-latka z Rudy Śląskiej. Jest pilny komunikat policji](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/05/police-4261182_1280-4.webp)























Komentarze (1) DODAJ