Zderzenie trzech samochodów na ulicy Kokota w Rudzie Śląskiej

Czas czytania: 2 min.

Chwila nieuwagi w rejonie przejścia dla pieszych doprowadziła do niebezpiecznej sytuacji na drodze. 22 czerwca rano na ul. Kokota w Rudzie Śląskiej, dzielnica Bielszowice, doszło do zderzenia trzech samochodów. Poszkodowana osoba została objęta opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Zderzenie samochód w Bielszowicach

Do zderzenia doszło przed godziną 10:46, na wysokości ul. Kokota 163, przed przejściem dla pieszych, w kierunku Czarnego Lasu. Pierwszy samochód zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszym, drugi również wyhamował, natomiast trzeci pojazd nie zdążył zatrzymać się na czas. W wyniku tego doszło do kontaktu pomiędzy trzema samochodami. Jedna osoba została przekazana pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na ten moment nie ma dodatkowych informacji o stanie zdrowia poszkodowanego.

Policjanci kończą już czynności na miejscu, a więcej szczegółów zostanie podanych w kolejnych komunikatach.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe