Zderzenie trzech samochodów na ulicy Kokota w Rudzie Śląskiej
Chwila nieuwagi w rejonie przejścia dla pieszych doprowadziła do niebezpiecznej sytuacji na drodze. 22 czerwca rano na ul. Kokota w Rudzie Śląskiej, dzielnica Bielszowice, doszło do zderzenia trzech samochodów. Poszkodowana osoba została objęta opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.
Zderzenie samochód w Bielszowicach
Do zderzenia doszło przed godziną 10:46, na wysokości ul. Kokota 163, przed przejściem dla pieszych, w kierunku Czarnego Lasu. Pierwszy samochód zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszym, drugi również wyhamował, natomiast trzeci pojazd nie zdążył zatrzymać się na czas. W wyniku tego doszło do kontaktu pomiędzy trzema samochodami. Jedna osoba została przekazana pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na ten moment nie ma dodatkowych informacji o stanie zdrowia poszkodowanego.
Policjanci kończą już czynności na miejscu, a więcej szczegółów zostanie podanych w kolejnych komunikatach.











![[AKTUALIZACJA] Pierwszy przypadek koronawirusa w Rudzie Śląskiej!](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2020/03/1407028.informacja.webp)


Dodaj komentarz