Wiadomości z Rudy Śląskiej

Aquadrom uruchomił nowe rekreacyjne tereny zewnętrzne oraz wiele atrakcji

 • Dodano: 2020-07-08 12:15

Rudzki aquapark otworzył się ponownie 11 czerwca. Aby dodatkowo podnieść komfort klientów, park wodny uruchomił nowe rekreacyjne tereny zewnętrzne oraz wiele atrakcji.

Park wodny funkcjonuje od prawie miesiąca. Pomimo narzuconych limitów nie ma kolejek do atrakcji ani problemów z zakupem biletu. Poza nową sauną zarządzający obiektu otwarli kolejne tereny zewnętrzne.

- Wychodząc naprzeciw wakacyjnym oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy w tym sezonie oddać do użytku zielony teren za basenem zewnętrznym. Na aquadromowej łączce przygotowaliśmy kilkadziesiąt leżaków i parawanów, dzięki którym można poczuć się swobodnie i rodzinnie odpocząć na łonie natury. Na dzieci czekają piaskownice oraz mini place zabaw. Łąka jest dostępna w ramach każdego biletu wstępu do Strefy Rekreacji i Sportu. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą dodatkowy ręcznik lub koc, aby w pełni cieszyć się łąkowymi historiami - czytamy na stronie Aquadromu.

Ciekawe atrakcje

Z początkiem wakacji na terenie Auadromu pojawiło się sporo miejsca do leżakowania. Goście mogą wypoczywać w przerwach pomiędzy pływaniem. Rudzki park wodny proponuje gościom również różne aktywności na świeżym powietrzu m.in. skimboarding.

Skimboarding to ciekawa alternatywa dla osób, które jeżdżą na deskorolce lub surfują, ponieważ jest to sport, który łączy obie te dyscypliny. Ślizgawkę znajdziecie przy basenie zewnętrznym, gdzie zostało przygotowane specjalne stanowisko z deskami i kaskami.

- Znacie skimboarding? W tym sezonie ponownie możecie spróbować swoich sił, korzystając z atrakcji, którą proponujemy Wam na letni sezon. Wystarczy odpowiednio rzucić drewnianą deską na wypłycony tor, aby poczuć adrenalinę i letni wiatr we włosach. W Aquadromie mamy do dyspozycji deski w kilku rozmiarach, dlatego też każdy zainteresowany Klient może skorzystać z tej atrakcji - czytamy na stronie parku wodnego.

Warto przypomnieć, że zgodnie z obowiązującymi wytycznymi wprowadzono szereg nowych zasad, na jakich Aquadrom może w obecnej sytuacji funkcjonować i jakich muszą przestrzegać zarówno klienci, jak i pracownicy, w tym m.in. limit osób wchodzących do obiektu.

We wszystkich recepcjach i stanowiskach kasowych zamontowano plastikowe osłony, wszyscy klienci i pracownicy poddawani są badaniu temperatury, a piktogramy zachęcają do częstego mycia rąk i korzystania z nowych dozowników z płynem dezynfekcyjnym.

Zasady korzystania z obiektu:

 • Osoby z objawami infekcji dróg oddechowych lub z podwyższoną temperaturą proszone są o niekorzystanie z obiektów.
 • Regularnie należy dezynfekować i myć ręce.
 • Konieczne jest zachowywanie dystansu społecznego (2 metry).
 • Przed kasą może przebywać nie więcej niż 1 osoba.
 • Zaleca się używanie karty płatniczej.
 • Obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa (z wyjątkiem przebywania na hali basenowej i w Saunarium).
 • Przed wejściem do hali basenowej oraz do Saunarium należy dokładnie umyć całe ciało.
 • Maksymalnie z parku wodnego będzie mogło korzystać 500 osób. Obiekt został zdezynfekowany, a woda w nieckach basenowych przebadana. W wielu punktach zostały ustawione dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Pracownicy Aquadromu przygotowali krótki film, który przypomina o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • mariusz

  wiecej atrakcji jest parku slaskim w Chorzowie.

 • Karl

  Z takim cennikiem to niech władzuchna sama ze sobą tam przebywa

 • Olek

  i bardzo dobrze że są takie ceny, przynajmniej patusów nie ma i 500plusów

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.