Wiadomości z Rudy Śląskiej

Hubert Mikos pierwszym dzieckiem urodzonym w 2021 roku w województwie śląskim

 • Dodano: 2021-01-05 13:00, aktualizacja: 2021-01-11 12:51

Hubert z Bytomia pierwszym dzieckiem urodzonym w 2021 roku w województwie śląskim. Urodził się 3 minuty po północy w szpitalu w Rudzie Śląskiej. 

Hubert Mikos urodził się w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej 1 stycznia 2021 r. o godz. 0:03. 

- Popatrzyłam za okno, gdy strzeliły pierwsze fajerwerki, wtedy zaczęłam wołać położne, bo zobaczyłam główkę syna. Poszło bardzo szybko. Za chwilę już odbierałam gratulacje od lekarki i położnych - mówiła pani Kasia, szczęśliwa mama Huberta dla Dziennika Zachodniego.

Chłopiec ważył 4130 g i miał 58 cm. Jest już w domu w Bytomiu ze swoimi rodzicami i rodzeństwem.

Hubert to pierwsze dziecko urodzone w 2021 roku w województwie śląskim. Nieco później, w Szpitalu Śląskim w Cieszynie, o godz. 0:40 przyszła na świat dziewczynka – ważyła 3530 g i mierzyła 53 cm.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Barbara

  ten qwerty to chyba jakiś bezdzietny albo bezpłodny dziwoląg.Zamiast cieszyc sie ze nowa istota sie urodziła to wypisuje brednie o rodo.Temu maleństwu i rodzicom zyczę zdrowia i pomyślności w Nowym Roku:)

 • alojz

  I co pani osiągnęła swoim komentarzem- pokazała pani że jest dwulicowa jednemu gratuluje a drugiego wyzywa i obraża bez podstaw. Dno.

 • Jess

  Nie każdy należy do pokolenia uzależnionych od Facebooka jak pewnie ty co chcą się na siłę wypromować. Ja też bym sobie tego nie życzyła. Ale niektórzy to na Facebooku jakby mieli trochę więcej odwagi to by zamieścili swoje zdjęcia z WC. A ty pokazałaś ,że brak ci kultury żeby nie powiedzieć prostaczka i nic więcej.

 • Truda

  Odezwoł się babsztyl co nogi rozkładać umiała a teraz dajcie mi pińcet + bo se poradzić nie umia

 • qwerty

  Redakcje RODO nie obowiązuje.

 • Xyz

  Ciebie za to obejmuje głupota...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.