RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kamila Krawczyk z zespołem TABU wystąpi w MCK

  • Dodano: 2021-08-16 09:15

Kamila Krawczyk to 16-letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku, która okazała się “eksplozją talentów”, a także obserwatorką codziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki. Tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie, inspirowane mnogością emocji, które dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków. Kamila pracuje nad materiałem muzycznym wraz z DaMo Producent (min. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamil Krawczyk, Songwriting Camp ZAiKS 2019), ekipa wydaje muzykę we własnym zakresie, pracuje w studio "Nie To Nie Records". 

"Better Part" pierwszym singlem Kamili Krawczyk

Pierwszy singiel pt. “Better Part” ww. duetu producenckiego opowiada o trudnej miłości nastolatków. Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU, okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi. Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez lokalne jak i ogólnopolskie media, m.in. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga, a także wiele innych. Kamila Krawczyk ma już na swoim koncie kilka wydanych singli oraz koncertów, a także nagrany materiał na całą płytę (powstanie zespołu zbiegło się z epidemią COVID-19).

Zespół TABU to profesjonalna ekipa muzyczna z długoletnim stażem, która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1. miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia oraz Festiwal Suportów, a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi jaki zagranicznymi gwiazdami m.in. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska. W skład zespołu wchodzą giatara, bas i perksusja. Koncert Kamili Krawczyk wraz z zespołem to 60 minut czystej pozytywnej energii.

16 października 2021 (sobota) godz. 18.00, MCK - Kamila Krawczyk z zespołem TABU - koncert

Bilety w cenie: 50 zł

KUB BILET on-line

Kamila Krawczyk z zespołem TABU wystąpi w MCK  / fot. www.ntnrec.pl/kamila-krawczyk

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.