Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejny sportowy sukces Jerzego Sekury! Zapaśnik ponownie został Mistrzem Polski

  • Dodano: 2020-10-05 11:15

Kolejny sportowy sukces Jerzego Sekury! Zawodnik Zapaśniczego Klubu K.S. Pogoń Ruda Śląska obronił tytuły wywalczone w ubiegłym roku i ponownie został Mistrzem Polski.

Rudzianin, w ostatni weekend września, uczestniczył w odbywających się w Warszawie XV Otwartych Mistrzostwach Polski Weteranów w zapasach w stylu klasycznym i w stylu wolnym. Jerzemu Sekurze podczas zawodów udało się wywalczyć dwa złote medale, zwyciężając w stylu wolnym i klasycznym w kategorii wagowej 88 kg.

- Obroniłem tytuły sprzed roku i znowu zostałem Mistrzem Polski w stylu klasycznym i wolnym. Jest to mój dziewiąty tytuł MP i mam nadzieję nie ostatni – napisał Jerzy Sekura w mediach społecznościowych.

To nie pierwszy sukces Jerzego Sekury. W 2014 w Belgradzie wywalczył tytuł wicemistrza świata, w 2016 roku zdobył tytuł Mistrza Świata w Finlandii, a jesienią ubiegłego roku - tytuł wicemistrza świata weteranów na Mistrzostwach Świata w Gruzji.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Pietia

    Gratulacje tak trzymaj !!!!!!!!!!!!!!!!

  • hynio

    gratulacje i powodzenia w kolejnych startach. młodzi, bierzcie przykład.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.