Wiadomości z Rudy Śląskiej

Konkurs zdjęciowy "Uśmiech mojego dziecka" - czekamy na wasze zdjęcia!

  • Dodano: 2020-03-18 13:00, aktualizacja: 2020-03-18 15:23

"Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat" - zwykł mawiać Janusz Korczak, no i trzeba przyznać, że jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. Bo czy jest coś milszego dla rodzica, niż uśmiech na twarzy swojej pociechy?

Cała Polska żyje ostatnio doniesieniami na temat koronawirusa. Rząd na dwa tygodnie zamknął wszystkie szkoły, przedszkola i żłobki. Jesteśmy jednak przekonani, że razem z dzieciakami świetnie bawicie się w domu. Wspólne gotowanie, gry planszowe, a może... aerobik?

Pokażcie nam, jak spędzacie czas z Waszymi pociechami i ich uśmiechy!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać do nas zdjęcie swojego dziecka - oczywiście może być rodzeństwo, może być też w towarzystwie rodziców, ważne, żeby było mieszkańcem Rudy Śląskiej.

Co zrobić, żeby wziąć udział w plebiscycie? 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprzez poniższy formularz (przycisk) podesłać nam zdjęcie Waszej pociechy. W polu "Opis" prosimy wpisać imię dziecka, w polu autor: imię osoby wysyłającej zdjęcie, w polu dzielnica: należy wpisać dzielnicę, w której mieszka uczestnik, a w polu e-mail - oczywiście kontaktowy adres poczty elektronicznej.

Na zgłoszenia czekamy do 24 marca do godziny 24:00

WYŚLIJ ZDJĘCIE

Następnie (25 marca) uruchomimy głosowanie, podczas którego nasi czytelnicy będą mogli zagłosować na zdjęcie, które najbardziej im się spodoba. Z kolei głosowanie potrwa do czwartku 2 kwietnia, do godziny 09:00.

W trakcie trwania plebiscytu weryfikowane jest zdobywanie głosów pod kątem ich prawidłowego i uczciwego pozyskania. Głosy zdobywane w sposób niezgodny z regulaminem mogą zostać
usunięte.


System głosowania w plebiscycie będzie posiadał teraz dwa zabezpieczenia:

1. Ograniczenia czasowe - zabezpieczenie przed nieprawidłowo oddanymi głosami:

  • z jednego adresu e-mail można zagłosować tylko raz na 24 godziny
  • z jednego adresu IP – np. z jednej sieci domowej – można oddać głos raz na 30 minut – trzeba zatem odczekać ten czas aby zagłosować z innego adresu e-mail.

2. Waga głosów oddanych przez system SMS jest liczona x 5 - a więc wysyłając jednego SMS-a (koszty to 1,23zł) oddajemy 5 głosów. Nie ma limitu ilości wysyłanych SMS-ów.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

I miejsca:

  • eKarta prezentowa Empik o wart. 100 zł (wirtualna karta w postaci kodu, który umożliwia dokonanie zakupów na empik.com)
  • dron The Hubsan x4
  • plecak Quechua
  • książka "Blackpink. Księżniczki K-popu" (wyd. Burda Mecia)
  • książka "Super morały, czyli złote myśli na wesoło" (Books And FunBooks And Fun)

II miejsce to wybór redakcji - nagroda niespodzianka!

Fundatorzy:


Prosimy również zapoznać się z regulaminem naszego konkursu.


Źródło: Redakcja

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »