Wiadomości z Rudy Śląskiej

Mały wojownik Fabianek wspiera zbiórkę na rzecz Elżbiety Żurek!

  • Dodano: 2021-12-13 07:30, aktualizacja: 2021-12-13 07:46

Mały rudzianin Fabianek, przebywający obecnie w szpitalu w Stanford, postanowił zaangażować się w zbiórkę na rzecz społeczniczki Elżbiety Żurek, zmagającej się z nowotworem. Za wpłatę na konto fundacji, wspierający otrzymają pocztówkę od Fabianka ze Stanford w USA!

Pocztówki prosto z USA

Mały wojownik, który jeszcze niedawno sam potrzebował środków na leczenie, postanowił pomóc Elżbiecie Żurek, społeczniczce chorującej na chłoniaka. Aby zbiórka pieniędzy na leczenie ruszyła, Fabianek wraz z rodzicami organizuje akcje wysyłania kartek świątecznych dla osób, które wpłacą  cegiełkę w wysokości 18,58 zł na konto Fundacji Aktywni My. Kartkę przesłaną ze Stanford w Stanach Zjednoczonych będzie zdobiła odbita rączka małego wojownika z Rudy Śląskiej.

Aby dowiedzieć się więcej na temat akcji, kliknij w poniższy przycisk!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ilość kartek świątecznych jest ograniczona!

Walka o życie Elżbiety Żurek trwa

Rudzka społeczniczka choruje na podstępny nowotwór, chłoniaka. Jedyną szansą na pokonanie choroby jest niezwykle kosztowna terapia Car-T Cell, która niestety nie jest refundowana w Polsce. Aby pani Ela mogła rozpocząć leczenie, potrzebne jest aż 1,5 miliona złotych! Dotychczas zorganizowano już wiele akcji charytatywnych, z których cały dochód przekazano na zbiórkę, jednak nadal kwota jest niewystarczająca, aby społeczniczka mogła rozpocząć leczenie. Pani Elżbieta, która na co dzień pomaga mieszkańcom miasta, sama teraz potrzebuje naszej pomocy. 


 

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.