Wiadomości z Rudy Śląskiej

Najbliższe spotkanie on-line z władzami Rudy Śląskiej odbędzie się 27 maja!

 • Dodano: 2021-05-17 12:30

Wróciły spotkania mieszkańców z władzami miasta Ruda Śląska, które musiały zostać zawieszone w związku z pandemią koronawirusa. Od kwietnia br. odbywają się one w formule on-line, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 27 maja.

- Od początku mojej prezydentury podkreślam, że dialog z rudzianami jest dla mnie najważniejszy, dlatego mam nadzieję, że również i w formule on-line uda nam się odpowiedzieć na wiele ważnych kwestii oraz pomóc rozwiązać niektóre z problemów mieszkańców Rudy Śląskiej - napisała prezydent Grażyna Dziedzic. 


Wirtualne spotkania z władzami Rudy Śląskiej

Wobec braku możliwości organizacji spotkań w tradycyjnej formie, władze Rudy Śląskiej zdecydowały się na wykorzystanie innych narzędzi komunikacji do dialogu z mieszkańcami. Teraz o swoich problemach mogą poinformować za pośrednictwem transmisji on-line na oficjalnym profilu Facebook'owym miasta (www.facebook.com/rudaslaska).

Pierwsze takie wirtualne spotkanie odbyło się w czwartek 29 kwietnia. Podczas transmisji on-line zadano około 50 pytań, a prawie 30 problemów poruszono w przesłanych wcześniej e-mailach. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ


Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 maja

Najbliższe spotkanie władz miasta z mieszkańcami odbędzie się już w czwartek 27 maja o godz. 17:00. Podczas łączenia na żywo będą udzielane odpowiedzi na pytania zadawane w trakcie spotkania w komentarzach. Pytania, na które będzie odpowiadać prezydent miasta wraz z zastępcami, można również przesłać na adres mailowy: prezydent@ruda-sl.pl do 21 maja br.


Cykl spotkań z władzami miasta Ruda Śląska 

Warto przypomnieć, że dotychczasowe spotkania dzielnicowe z władzami miasta, odbywające się zawsze wiosną i jesienią, to inicjatywa prezydent Grażyny Dziedzic, która zapoczątkowana została w 2011 roku. Do tej pory odbyło się 158 takich zebrań dzielnicowych. W sumie wzięło w nich udział już ponad 7 tys. osób. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce 9 marca 2020 r. w Bielszowicach.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • kwiatowe

  Pani moderator vel przekaznik Dziedzic. Prezydenta to w tym miescie nie ma.

 • boluś

  BERY I BOJKI ' Babci zGAGI ! JESZCZE JYJ SIE NIY ZNUDZIOŁO?

 • ERWIN

  TA DZIURA W DRODZE KOŁO PRZEDSZKOLA W RUDZIE POŁUDNIOWEJ OD KILU LAT JEST I NIC

 • Jola

  Znowu będzie godzina chwalenia się "co żeśmy zrobili i co chcemy zrobić" i przekierowywanie pytań do jednego z czterech rzeczników prasowych na etacie wiceprezydenta? I proszę o mniej opryskliwe zachowanie samej pani GD.

 • Mika

  Może już czas,żeby UM wrócił do normalnego trybu pracy,bo mam wrażenie, że tylko tam jest wirus. Pracują sklepy, poczta teraz szkoła . Urzędnikom bardzo na rękę z tą pandemią, bo mają wytłumaczenie na wszystko.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.