Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Płeć piękna znowu pojawiła się w Patrii!

  • Dodano: 2018-04-13 22:15

Piątek, trzynastego nie był dla nich pechowy! Zabiegi, spotkania ze specjalistami z zakresu żywienia, urody, fitnessu, a na koniec projekcja filmu pt. "Mąż czy nie mąż" - tak bawiły się panie podczas "Kina dla Kobiet" w kinie Patria.

Uczestniczki imprezy jak zwykle mogły m.in.: zadbać o włosy, paznokcie i skórę oraz wysłuchać ciekawych prelekcji. Na scenie zaprezentowali się m.in.: Dominika Łosiewicz z Zielarni u Gwoździkowej, Ewa Pagal z Centrum Kosmetologii, Wojciech Polus - trener personalny oraz Sławomir Szczurek - trener rozwoju osobistego.

- Jestem tu już chyba piąty raz. Zawsze udajemy się paczką koleżanek na Kino dla Kobiet. Jest super! Możemy poplotkować, napić się kawy, poznać nowinki z dziedziny makijażu czy pielęgnacji, a przy tym zobaczyć jakiś fajny nowy film w tym klimatycznym miejscu - mówiła nam Pani Asia, rudzianka.

Dodatkową atrakcją były stoiska związane ze zdrowiem. Uczestniczki spotkania mogły dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej oraz poddać się badaniom skóry i włosów.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Płeć piękna znowu pojawiła się w Patrii!

Najnowsze informacje z Rudy Śląskiej w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.