Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Propozycje najbliższych wycieczek krajoznawczych PTTK

  • Dodano: 2019-08-09 06:30, aktualizacja: 2019-08-09 06:50

Oddział Miejski  Polskiego Towarzystwa Turystyczno  - Krajoznawczego w Rudzie Śląskiej zaprasza mieszkańców miasta na najbliższe  wycieczki krajoznawcze.

  • 24 sierpnia odbędzie się wycieczka do Koniakowa. Tego dnia zjeżdżają się tam „ludzie Karpat” – pasterze, miłośnicy pasterstwa, twórcy ludowi, rękodzielnicy. Nie zabraknie pokazów wyrobu serów, strzyżenia owiec, przeróbki wełny, warsztatów rękodzielniczych, występów kapel czy zespołów regionalnych.
  • 14 września 2019 odbędzie się wycieczka do Republiki  Słowackiej , aby uczestnicy  wszystkich grup wiekowych mogli  skorzystać z pełnej emocji atrakcji turystycznej jaką jest spacer ŚCIEŻKĄ W KORONACH DRZEW w Bachledce niedaleko miejscowości  Ździar. 
  • 21 września 2019 odbędzie się  wycieczka do Ostrawy w  Republice Czeskiej , aby wziąć udział w  jednej z największych imprez lotniczych i militarnych w Europie jakim są DNI NATO i obejrzeć  wspaniałe show w powietrzu i na ziemi, pełne myśliwców i pokazów ćwiczeń specjalnych jednostek wojskowych.

Bliższe informacje uzyskać można  na stronie internetowej www.rudaslaska.pttk.pl  lub pod  tel. 503525469 oraz  w biurze OM PTTK w Rudzie Śląskiej ul. Janasa 21 w godz. 16-18 we wtorki  i czwartki  ( tel. 322486748).

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.