Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Publikujemy wizerunek: usiłował płacić za zakupy skradzionymi kartami

  • Dodano: 2019-12-12 08:45, aktualizacja: 2019-12-13 08:58

Kryminalni z komisariatu policji w Rudzie prowadzą sprawy włamania i kradzieży dokumentów oraz kart płatniczych. Dzień po kradzieży, nieznany mężczyzna w sklepie w Zabrzu usiłował zapłacić za zakupy używając skradzionych kart. Prowadzone czynności pozwoliły na zabezpieczenie sklepowego monitoringu wskazującego na osobę posługującą się skradzionymi kartami.

Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny który może mieć związek z włamaniem i kradzieżą, oraz posługiwał się skradzionymi kartami płatniczymi. Poniżej zdjęcie mężczyzny i zapis pochodzący z monitoringu zainstalowanego w jednym ze sklepów, gdzie chciał dokonać zapłaty za zakupy przy pomocy dwóch skradzionych kart.

Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Rudzie Śląskiej, tel. 32 344 15 10. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas”, dopisując w tytule kradzież kart KP1. Gwarantujemy anonimowość.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Baba

    Jak zwykle - jakość HD

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.