Wiadomości z Rudy Śląskiej

Spektakle Teatru na "5" w MCK! Co w programie?

  • Dodano: 2021-03-23 12:45

26 marca 2021 - "Biuro matrymonialne" i "Sceny z życia małżeńskiego" - spektakle Teatru na "5" - z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

Transmisja on-line - wstęp bezpłatny

Sekcja teatralna dla Seniorów działająca w MCK pod nazwą Teatr na "5" powstała w lutym 2018 roku. Założycielem zespołu jest Czesława Kwaśniok. Na swoim koncie zespół ma takie tytuły jak: "A nam się jeszcze chce" i "Biuro matrymonialne" (scenariusz i reżyseria: Czesława Kwaśniok) oraz "Duszki śląskie" i "Sceny z życia małżeńskiego" (scenariusz i reżyseria: Anna Białoń). Obecnie zespół tworzą: Kazimiera Podczaszy, Halina Solosz, Dorota Książek, Andrzej Nenko, Joanna i Andrzej Gieruszyńscy, a gościnnie z zespołem występuje także Czesława Kwaśniok.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch spektakli Teatru na "5", które zaprezentujemy w sieci w weekend 26-28 marca 2021 na kanale YouTube "MCK Ruda Śląska".

W programie:

  • start: piątek, 26 marca 2021, godz. 18.00 - "Biuro matrymonialne" - scenariusz i reżyseria: Czesława Kwaśniok - zobacz pod linkiem:  https://youtu.be/StL3dg4n6G4 
  • start: piątek, 26 marca 2021, godz. 20.00 - "Sceny z życia małżeńskiego" - scenariusz i reżyseria: Anna Białoń - zobacz pod linkiem:  https://youtu.be/FMV-L8hvlVg

Uwaga! Linki będą aktywne do niedzieli, 28 marca do północy.

Spektakle Teatru na "5" w MCK! Co w programie?

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Stev

    Na Świecie epidemia COVID

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.