Wiadomości z Rudy Śląskiej

Spektakle Teatru na "5" w MCK! Co w programie?

  • Dodano: 2021-03-23 12:45

26 marca 2021 - "Biuro matrymonialne" i "Sceny z życia małżeńskiego" - spektakle Teatru na "5" - z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

Transmisja on-line - wstęp bezpłatny

Sekcja teatralna dla Seniorów działająca w MCK pod nazwą Teatr na "5" powstała w lutym 2018 roku. Założycielem zespołu jest Czesława Kwaśniok. Na swoim koncie zespół ma takie tytuły jak: "A nam się jeszcze chce" i "Biuro matrymonialne" (scenariusz i reżyseria: Czesława Kwaśniok) oraz "Duszki śląskie" i "Sceny z życia małżeńskiego" (scenariusz i reżyseria: Anna Białoń). Obecnie zespół tworzą: Kazimiera Podczaszy, Halina Solosz, Dorota Książek, Andrzej Nenko, Joanna i Andrzej Gieruszyńscy, a gościnnie z zespołem występuje także Czesława Kwaśniok.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch spektakli Teatru na "5", które zaprezentujemy w sieci w weekend 26-28 marca 2021 na kanale YouTube "MCK Ruda Śląska".

W programie:

  • start: piątek, 26 marca 2021, godz. 18.00 - "Biuro matrymonialne" - scenariusz i reżyseria: Czesława Kwaśniok - zobacz pod linkiem:  https://youtu.be/StL3dg4n6G4 
  • start: piątek, 26 marca 2021, godz. 20.00 - "Sceny z życia małżeńskiego" - scenariusz i reżyseria: Anna Białoń - zobacz pod linkiem:  https://youtu.be/FMV-L8hvlVg

Uwaga! Linki będą aktywne do niedzieli, 28 marca do północy.

Spektakle Teatru na "5" w MCK! Co w programie?

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Stev

    Na Świecie epidemia COVID

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.